300 TL RGB fan önerisi

Davut.pk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, fan fiyatları çok pahalı. Özellikle RGB fanlar çok pahalı bildiğiniz gibi. Önerebileceğiniz Rainbow'ya da tamamen ışıksız, kasayı buz gibi soğutacak 3-4'lü set fiyatı 200-300 TL arasında fanlar var mı?

Öylesi yoksa bile, soğutma anlamında başarılı uygun fiyatlı fanları önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunlar tek fan, birkaç tane almanız lazım ki set olsun.

Hocam Corsair 3 fan sipariş ettim. RGB 120sp Pro modeli var ya 486 TL'ye sipariş verdim, attığınız MSI fanlardan daha mı iyi daha mı kötü :)

Hayırlı olsun güle güle kullan sisteminin hava giriş çıkış bölümleri nasıl fotoğraf atar mısın kış ayı geliyor malum iyi bir hava giriş çıkışlı kasalarda stok fanla idare edilebilecek bir dönem.

Hocam
Hayırlı olsun güle güle kullan sisteminin hava giriş çıkış bölümleri nasıl fotoğraf atar mısın kış ayı geliyor malum iyi bir hava giriş çıkışlı kasalarda stok fanla idare edilebilecek bir dönem.
Hocam mevcut ksayı TD500 ile değişeceğim. Yani aldığım 3 fanı coolermaster'ın td500 modelli kasasının önüne takacağım. Onda kullanacağım. Corsair SP120 Pro'lar iyi değil mi? Genel olarak sanırsam iyi. Tek seferde sağlam alayım kurtulayım diye düşündüm.

Hocam Corsair 3 fan sipariş ettim. RGB 120SP pro modeli var ya 486 TL'ye sipariş verdim, attığınız Msi fanlardan daha mı iyi daha mı kötü :)
O da gayet güzel sessiz bir fan. Attığım msi, aldığın corsair ya da thermaltake'in 3'lü fanları var hepsi hemen hemen aynı, bariz farklar yok. Fiyat aralıkları da aynı zaten. O yüzden uzun süre kullanırsın, hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı