300 TL Ses Kartı Önerisi

<Dothraki

Hectopat
Bu anakartı kullanıyorum. Kulaklığım ise Corsair HS 50.
FPS oyunları için ses kartı almayı düşünüyorum. Önerilerinize açığım. Bütçe 300 TL'ye kadar çıkabilir.

Amazon'dan alırsanız bu ürün 330 TL civarına geliyor. Belki uğraşırsanız müşteri hizmetleriyle iletişime geçip kargo parasını sildirebilirsiniz.

Hocam sizin başka bir konuda Asus Xonar serisini önermediğinizi görmüştüm, ben de Asus Xonar U7 Echelon buldum ucuza ses kalitesi güzel fakat fps oyunlarında ateş ederken çok kötü derecede ses yükseliyor ve o an başka birşey duyamıyorum. Siz de bu tarzda bi problem yaşadınız mı ?

@<Dothraki Bu arada hocam Asus çoğu kartına eski çıkışlı olduğu için teknik desteği ve sürücü desteğini kesti örneğin kullandığım Xonar U7 kesinlikle tavsiye etmiyorum. Amazon.de üzerinden güzel bir fiyata SoundBlaster Z modeli geliyor yorumları da oldukça olumlu onu tavsiye edebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı