300 TL ses kasabilecek kulaklık önerisi

Zaten bu fiyata 7.1 bulunmaz. Olursa 60 TL daha biriktirip Razer Kraken X Lite Kulaklık : Amazon.com.tr: Bilgisayar bunu alabilirsiniz.
Birkaç post önce bir kulaklıktan bahsettim. 3.5mm jack'lı olduktan sonra çok seçenek var tabii ki.

Ben bunu uzun süredir harıl harıl kullanıyorum ve 300'e oluyormuş cidden. Dediğim gibi kullanmasam önermem. Bu arada gerçekten ne olduğu belirsiz bir sürü garip model var ama elde patlıyor 3 5 aya. Şanslıysan dayanıyor uzun süre. Ama 7.1 işin içine girdiğinden ben dediğim gibi krallar gibi ses kasıyorum.

@Enesleise

20.jpg
20.jpg

Arkadaşım kullanıyor, ben de denedim. Benim bu fiyatta tercihim bu olurdu. İncehesap Gaming gecesine Corsair ürünleri sık sık geliyor. İndirim kovalayıp alabilirsiniz.

Birkaç post önce bir kulaklıktan bahsettim. 3.5mm Jack'lı olduktan sonra çok seçenek var tabii ki.

Ben bunu uzun süredir harıl harıl kullanıyorum ve 300'e oluyormuş cidden. Dediğim gibi kullanmasam önermem. Bu arada gerçekten ne olduğu belirsiz bir sürü garip model var ama elde patlıyor 3 5 aya. Şanslıysan dayanıyor uzun süre. Ama 7.1 işin içine girdiğinden ben dediğim gibi krallar gibi ses kasıyorum.

@Enesleise

Eki Görüntüle 1390141Eki Görüntüle 1390142

Kulaklık aparatı çok güzelmiş dikkatimi çekti :D

Kulaklık aparatı çok güzelmiş dikkatimi çekti :D
Beğenmene sevindim. Kızıma kafatası anatomisini öğretmek adına almıştım. Sonra tabi biraz ürkünç gelince bana verdi. Sonra bıyık küpe gözlük ve beyin aydınlatması derken :D Bir şeyleri böyle evirip çevirip Setup'ımda kullanmayı çok seviyorum. Orijinallik ve duygu katıyor.

Beğenmene sevindim. Kızıma kafatası anatomisini öğretmek adına almıştım. Sonra tabii biraz ürkünç gelince bana verdi. Sonra bıyık küpe gözlük ve beyin aydınlatması derken :D bir şeyleri böyle evirip çevirip bir setup'ımda kullanmayı çok seviyorum. Orijinallik ve duygu katıyor.

Allah bağışlasın hocam.

Var ben kefilim :)

Philips tag 3115. 1 seneden fazladır kullanıyorum. Gayet de memnunum. GittiGidiyor ve PTT AVM'de 300 TL civarı şu anda. Hatta merak edersen ufak bir inceleme yazım da var.

Bu forum olsun DC'den arkadaşlar olsun. 4 5 kişiye aldırdım ve onlar da memnun kaldılar.

Valorant oynuyorum. Çok harikayım denemez ama ses kasma konusunda daha önceki stereo kulaklıkta da oynadığım için farkı öyle bir hissettim ki. Gerçekten ses infosu böyle oyunlarda çok hayati öneme sahip. Gönül rahatlığıyla bu kulaklığı alabilirsin.

Bunun 7.1 desteği var mı?
Bu fiyata çok bir şey beklemeyin ama James Donkey 711 veya 710 önerebilirim.

Bu james donky kaliteli bişimi kullandınızmı yani ismi biraz cırt geldi sanki :D
Zaten bu fiyata 7.1 bulunmaz. Olursa 60 TL daha biriktirip Razer Kraken X Lite Kulaklık : Amazon.com.tr: Bilgisayar bunu alabilirsiniz.

60 TL daha olsa Rampage K5 alacağım zaten o galiba bayağı iyiymiş bir arkadaş aşırı memnundu.
Var ben kefilim :)

Philips tag 3115. 1 seneden fazladır kullanıyorum. Gayet de memnunum. GittiGidiyor ve PTT AVM'de 300 TL civarı şu anda. Hatta merak edersen ufak bir inceleme yazım da var.

Bu forum olsun DC'den arkadaşlar olsun. 4 5 kişiye aldırdım ve onlar da memnun kaldılar.

Valorant oynuyorum. Çok harikayım denemez ama ses kasma konusunda daha önceki stereo kulaklıkta da oynadığım için farkı öyle bir hissettim ki. Gerçekten ses infosu böyle oyunlarda çok hayati öneme sahip. Gönül rahatlığıyla bu kulaklığı alabilirsin.

Peki Rampage K27 nasıl bir şey bilginiz var mı bir arkadaşda onu öneriyor sürekli.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı