300 TL Silikonsuz kulaklık önerisi

kebabwaffel

Femtopat
Daha fazla  
Bütçem en fazla 300 TL, silikonsuz ve uzun süre kullanabileceğim, spor yaparken kulağımdan çıkmayacak, ses kalitesi de iyi olacak bir kulaklık arıyorum. Aklımda Haylou'nun GT6 modeli var ancak daha karar veremedim.

Spor yaparken eğer dışarıdan gürültü gelecekse, müzik vs gibi silikonlu alırsan daha iyi olur dışarıdaki gürültüyü kesmek için.

Şunları buldum silikonsuz ama ses kaliteleri nasıl bilmiyorum. Araştır istersen

Eğer silikonlu düşünürsen ben QCY-T13 kullanıyorum çok memnunum. Spor yaparken kulaktan düşmüyor ve dışarıdaki sesi de %80-90 kadar kesiyor spor salonunda kullanırken.

Spor yaparken eğer dışarıdan gürültü gelecekse, müzik vs gibi silikonlu alırsan daha iyi olur dışarıdaki gürültüyü kesmek için.

Şunları buldum silikonsuz ama ses kaliteleri nasıl bilmiyorum. Araştır istersen.

Eğer silikonlu düşünürsen ben QCY-T13 kullanıyorum çok memnunum. Spor yaparken kulaktan düşmüyor ve dışarıdaki sesi de %80-90 kadar kesiyor spor salonunda kullanırken.

Hocam QCY-T13 kullandıktan sonra kulağınızda çınlama veya ağrı oluyor mu?
Hangi silikonunu kullandıysam kullanımdan sonra inanılmaz ağrı ve çınlama yapıyor.

Bende ağrı yapmıyor hatta ben uyurken bile kullanıyorum fakat senin kulak kıkırdaklarının yapısı farklı olabilir. Belki o yüzden ağrıtıyordur, bence sen silikonsuz kulaklık kullan.

Kulaklığı almadan önce benim son 4-5 senedir bir çınlama problemim var, muhtemelen uykusuzluktan diye düşünüyorum. Çınlama hakkında bir şey diyemeyeceğim.
Hocam QCY-T13 kullandıktan sonra kulağınızda çınlama veya ağrı oluyor mu?
Hangi silikonunu kullandıysam kullanımdan sonra inanılmaz ağrı ve çınlama yapıyor.

Bende ağrı yapmıyor hatta ben uyurken bile kullanıyorum fakat senin kulak kıkırdaklarının yapısı farklı olabilir. Belki o yüzden ağrıtıyordur, bence sen silikonsuz kulaklık kullan.

Kulaklığı almadan önce benim son 4-5 senedir bir çınlama problemim var, muhtemelen uykusuzluktan diye düşünüyorum. Çınlama hakkında bir şey diyemeyeceğim.

IPhone'nun kablolu kulaklığında sorun olmuyor. Alırken böyle olacağı düşünmemiştim.

Geri
Yukarı