300 TL Yeni kullanıcı için grafik tablet önerisi

mertunuvar

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600x / Msi X370 Gaming Plus / Msi GTX 1060 V1 6gb / Msi 32G321Q / Wacom Cintiq 22
Meslek
3D Artist / Harita Mühendisi
Herkese iyi geceler. Graffiti ile uğraşıyorum ve çizimlerimi dijital ortama aktarmak istiyorum. Daha önce hiç grafik tablet kullanmadım ilk defa kullanacağım. İnternet'te yaptığım araştırmalar sonucunda bu sektörde Wacom markasının ONC'ü olduğunu XP Pen gibi markalarında güzel ürünleri olduğunu öğrendim. Kafamda bazı modeller belirledim ancak bu konularla ilgilenen ya da bu tabletleri kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini almak isterim.

Öncelikle bütçem 300 TL civarı ancak aşağıdaki 450-500 TL seviyelerindeki cihazlar için eğer gerçekten fark yaratacaksa bütçemi arttırabilirim.

1- Wacom One by small

2- Wacom intuos

3- XP-Pen Star03 V2

Bu 3 modeli düşünüyorum ancak başka önerileriniz varsa lütfen belirtin.

Son olarak solak olduğum için bu tabletleri çevirip kullanma imkanım var mı? (Sağ elim boşta kaldığı için tuşları sağ tarafta kalacak şekilde. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı