300 TL'ye 50 download, 5 upload paket alınır mı?

krayzen

Centipat
Daha fazla  
Her ay 300 lira verip neden 50 download, 5 upload alıyorum bilen var mı, sizce çıkmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyalde bu tür çok fazla konu var ve moderatörler hangi şartlara göre bu konuları onaylıyorlar anlamıyorum. Bütçe, ürün marka model, bu ve benzeri ayrıntıları belirtmeyen yığınla konu var. Ağızlarından lafı kerpetenle filan almamızı bekliyorlar.

Sosyalde bu tür çok fazla konu var ve moderatörler hangi şartlara göre bu konuları onaylıyorlar anlamıyorum. Bütçe, ürün marka model, bu ve benzeri ayrıntıları belirtmeyen yığınla konu var. Ağızlarından lafı kerpetenle filan almamızı bekliyorlar.
Konu içeriğinde, konuyu başlatan kişi eksik bilgi vermiş olabilir. Bilmeyebilir, önceki benzer konulara denk gelmemiştir, olabilir. Eğer konu içeriğinde bir hakaret yoksa ve normal sorusunu sormuşsa moderatörler tabii ki konuyu onaylayıp, yayınlayacaklar.

Ek olarak, konu sahibinin konusu daha yeni onaylanmış ve çevrimdışı. Sen konu sahibinden bu bilgileri isteyen bir mesaj yazmış mısın daha öncesinde? Hayır. Senden önce yazan var mı? Hayır. Konu sahibi bu taleplere karşılık cevap vermeme veya lafı uzatma gibi bir durum yapmış mı? Hayır, çünkü daha kendisi bile konusunun yayınlandığından haberi yok.

Sinirlerinize hakim olmanız her alanda işinize yaracaktır. İyi sosyaller.

Dipnot: Eski bir Sosyal moderatörü olarak dediklerimin sonuna kadar arkasındayım.

Konu içeriğinde, konuyu başlatan kişi eksik bilgi vermiş olabilir. Bilmeyebilir, önceki benzer konulara denk gelmemiştir, olabilir. Eğer konu içeriğinde bir hakaret yoksa ve normal sorusunu sormuşsa moderatörler tabii ki konuyu onaylayıp, yayınlayacaklar.

Ek olarak, konu sahibinin konusu daha yeni onaylanmış ve çevrimdışı. Sen konu sahibinden bu bilgileri isteyen bir mesaj yazmış mısın daha öncesinde? Hayır. Senden önce yazan var mı? Hayır. Konu sahibi bu taleplere karşılık cevap vermeme veya lafı uzatma gibi bir durum yapmış mı? Hayır, çünkü daha kendisi bile konusunun yayınlandığından haberi yok.

Sinirlerinize hakim olmanız her alanda işinize yaracaktır. İyi sosyaller.

dipnot: eski bir sosyal moderatörü olarak dediklerimin sonuna kadar arkasındayım.

Katılıyorum sana adam normal hayatında bir şeye birine sinirleniyor veya kötü bir olay yaşıyor sonra sinirini başka insanlardan çıkarıyor hiç haz etmiyorum bu tip insanlardan. En nefret ettiğim tipler. Bu kadar agresif bir tavıra hiç gerek yok. Resmen bu şekilde konuşarak karşındaki insanı kendine düşman eder sadece. Böyle bir yaklaşım sergileyip insanların kalbini kıracaksam hiç yazmam daha iyi.

Hangi ISS? Çok pahalı çıkın.
turkcell

Taahhüt ile beraber kullanıyorsan ve alt yapın en fazla bu hıza müsaade ediyorsa, bence ilerleyen süreç için kötü bir teklif değil. :)
alt yapım bu hızdan fazlasına müsaade ediyor ben normal 25 alıyordum bu fiyattayken sonradan 50 hıza çıkarmak için paket aldım

Taahhüt ile beraber kullanıyorsan ve alt yapın en fazla bu hıza müsaade ediyorsa, bence ilerleyen süreç için kötü bir teklif değil. :)
taahhüt çoktan bitti

Oradan bakınca kahine mi benziyoruz? İnternet Hizmet Sağlayıcınız kimdir, altyapınız nedir? Bunları paylaşırsanız yardımcı olabilirler.
Kardeşim ben sana bu hıza göre pahalı mı çıkmalı mıyım diye sormuşum onları belirtme zorunluluğum yok sen kendi ödediğin paraya veya aldığın hıza göre bunun cevabını çok rahat verebilirsin zaten

Son düzenleme:

Geri
Yukarı