300 TL'ye Alınabilecek En İyi Mouse Rival 3 Mü?

jackarmis

Kilopat
A'dan Z'ye tüm forumları gezdim. Herkes SteelSeries Rival 3 öneriyor. LOL oynuyorum. Sağlam mouse hakimiyeti kurmak istiyorum. Bütçeye göre cidden alınabilecek en iyi mouse bu mu? Başka önerileriniz var mı daha iyi dediğiniz? Duruma göre bütçeyi arttırabilirim.

Ve mousepad olarak bunu alacağım: SteelSeries QcK Edge 63822 Medium Gaming MousePad - incehesap.com tekrardan bu fiyata bundan daha iyi padler var diyorsanız pad önerisi de yapabilirsiniz.

Bu arada Rival 3 kullanlar mouse hakkında yorum yapabilirse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba bende var çok kullanışlı ve rahat uzun süredir de kullanıyorum sorun çıkarmadı.
Hangi DPI'da olduğunu nasıl anlıyoruz, renk falan yok diye biliyorum. Daha önce çok tecrübem olmadı kusura bakma. Hissiyattan anlarım tabii ama bir belirti falan ayarlayabiliyor muyuz? MousePad olarak ne kullanıyorsun?
Evet, alınabilecek en iyi mouse budur.
Mousepad olarak ne düşünüyorsun? Bu mouse ile daha uyumlu başka pad var mıdır?

Son düzenleme:
Hangi DPI'da olduğunu nasıl anlıyoruz, renk falan yok diye biliyorum. Daha önce çok tecrübem olmadı kusura bakma. Hissiyattan anlarım tabii ama bir belirti falan ayarlayabiliyor muyuz? Mousepad olarak ne kullanıyorsun?

Mousepad olarak ne düşünüyorsun? Bu mouse ile daha uyumlu başka pad var mıdır?

Hangi DPI'da olduğunu SteelSeries Engine uygulamasından ayarlardan bakabilirsin.
Mousepad olarak SteelSeries QCK+ large veya xlarge öneririm.

Boyut olarak Medium işimi görür ama edge al diyorlar. Sadece qck olanların kenarları dikişsizmiş.
Ya birazda keyfe kalıyor mesela ben 90x40 mousepad kullanıyorum. Hangisi işini görürse onu al derim.
Sadece LOL oynuyorsan aşırı büyük bir mousepad almana gerek yok. Edge yada Medium işi görecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı