300 TL'ye Fare ve Kulaklık Önerisi

Bu mouse kesinlikle öneririm ele çabuk oturuyor ve eli terletmiyor

Bu kulaklık benim kuzenimde var bi ara onlarda pubg oynuyoduk bu kulaklıkla gayet memnun kaldım Pedleri deri ve yumuşak ama uzun süre ttakıldığında çok az bir ağrı yapıyor ama çok aşırıya çıkmıyor

Gamepower dediğiniz firma tahminim mouselerini motospeed firmasına yaptırıyor. Motospeed firmasına ait ürünlerin kalitesiz olduğunu söyleyemem. 1 seneye yakın motospeed marka mouse 2 senedir motospeed ck108 mekanik klavye kullanıyorum ve gayet de iyi durumda. Hiç bir problem ile karşılaşmadım ve halen daha da kullanıyorum. Motospeed mouse halen daha çalışır durumda. Farklı bir mouse almamdan dolayı şuanda kullanmıyorum. Bu nedenle bence fazla bir bilgi sahibi olmadan ürünü kötülemeyi doğru bulmuyorum. Kullanıp deneyim yapmış kişilerin ürün hakkında deneyimlerini bildirmesi bana göre daha doğru bir davranış olur.Gamepower ursa ile aynı mouse;

V70 RGB Backlight Gaming Mouse - Gaming Mouse - Motospeed

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı