300 TL'ye Gainer Önerisi

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
Son günlerde zarganalıktan bile zayıf olmaktan bıkmış biri olarak kilo almaya karar verdim. Kalori hesabı yapıyorum, bebe maması falan kullanıyorum ve Gainer kullanma kararı aldım. Şu an tam araştırmadım ama kullanan herkes kilo bakımından çok iyi sonuçlar almış. Hayatımda hiç supplement kullanmadım ve Salı günü spora başlayacağım. Bütçe 300 TL falan ama epey uzun süre giden bir Gainer biliyorsanız taş çatlasın 350 TL'ye çıkabilirim.

300-350 TL'ye kilo almanıza yardımcı olacak gainer bulamazsınız. Bulursunuz fakat sizi 10-15 gün idare eder. Gerçekten kilo almanıza yardımcı olsun istiyorsanız, 1 aylık servisli gainer almanız gerekecek. Onlar da pahalı maalesef.

Ayrıca gainer size kilo aldırmaz, almanıza yardımcı olur. Örneğin sizin günlük almanız gereken kalori 3000 fakat siz 2500 alıyorsunuz. Gainer geri kalan 500'ü kapatıyor ve kilo almanıza yardımcı olmuş oluyor. Tamamen böyle işliyor.

300-350 TL'ye kilo almanıza yardımcı olacak gainer bulamazsınız. Bulursunuz fakat sizi 10-15 gün idare eder. Gerçekten kilo almanıza yardımcı olsun istiyorsanız, 1 aylık servisli gainer almanız gerekecek. Onlar da pahalı maalesef.

Ayrıca gainer size kilo aldırmaz, almanıza yardımcı olur. Örneğin sizin günlük almanız gereken kalori 3000 fakat siz 2500 alıyorsunuz. Gainer geri kalan 500'ü kapatıyor ve kilo almanıza yardımcı olmuş oluyor. Tamamen böyle işliyor.
Hocam ben hiç anlamıyorum siz sanırım kullanmışsınız ve bilgili gibisiniz. En azından şunu alsam kaç ay gider ki? 350 TL civarına gerçekten hiçbir şey yok mu? Sanırım bu takviyeler beklediğimden çok daha pahalı.

veya

Hocam ben hiç anlamıyorum siz sanırım kullanmışsınız ve bilgili gibisiniz. En azından şunu alsam kaç ay gider ki? 350 TL civarına gerçekten hiçbir şey yok mu? Sanırım bu takviyeler beklediğimden çok daha pahalı.

veya

Bu ürünler sadece sağlığınızı tehlikeye atar. Bu markalar asla güvenli değil ve hammaddeler nereden geliyor, sertifikası var mı belli değil. O yüzden güvenilir ve hammaddesi sağlam ürünler pahalı.

Bu ürünler sadece sağlığınızı tehlikeye atar. Bu markalar asla güvenli değil ve hammaddeler nereden geliyor, sertifikası var mı belli değil. O yüzden güvenilir ve hammaddesi sağlam ürünler pahalı.
Sizin bir öneriniz var mı? Fiyat bandı nereye kadar çıkarılmalı?

Supplementler direk kas yapmaz halen böyle bir algı var. Şayet 1980' ve 90'lı zamanlarda protein tozlarının içine anabolik steroid'de koyuluyordu. İşte bu hızlı bir şekilde kas sentezi gerçekleştiriyordu.
Günümüzde artık sistem değişti.

Gainer'a para verme bence, anladığım kadarıyla bütçe de kısıtlıysa çok takılmadan yemek yemeye aban. Sivilce problemi içinde karaciğer koruycu kullanabilirsin. (Deve dikeni, enginar complex vitaminleri.)

TDEE' değerin 2500 kalori ise, bunun üstüne 500 ekle sağlıklı ve kaslı şeklinde kilo almaya başlarsın zaten.

İlla supplement alıcam diyorsan mikrolara yani vitaminlere odaklan.

Mesela Multivitamin gibi.

Vitamin D
Omega 3
Magnezyum
Çinko.

Geri
Yukarı