300 TL'ye HP mini 110-3500 alınır mı?

Bütçe
700

akans

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, Letgo'da 300 TL'ye HP mini 110-3500 gördüm.
Özellikleri;
Atom N455 işlemci
2 GB RAM
Tek sıkıntısı bataryası bitikmiş fakat internette 200 liraya var. Sizce maksimum 600-700 liraya daha iyi bir laptop var mıdır? Sahibindenden bulursanız GeT açtırıp alabilirim sanırım, ayrıca ufak tefek hataları evde tamir edebilirim. Kullanım amaçlarım arada video izlemek, libreoffice gibi programları kullanmak.

Ben 100 liraya buldum Letgo'da. Bence bu seviyede tablet almak daha iyi, 600-700'e iş gören bir şey bulursun.
Umarım yasak değildir.

iPad mantıklı seçim ama tablet tercih etmek istemiyorum pek, ayrıca uygulamaların çoğu sıkıntılıymış artık.

Bunu buldum, harici ekran kartı bile var.
Ama o bütçeye tablet daha mantıklı.
Geçen seneye kadar bu tableti kullandım, aldıktan sonra Jailbreak atıp güncel ve son çıkan sürüm ile kullan.

Bunu buldum, harici ekran kartı bile var.
Ama o bütçeye tablet daha mantıklı.
Geçen seneye kadar bu tableti kullandım, aldıktan sonra Jailbreak atıp güncel ve son çıkan sürüm ile kullan.

Hocam aslında aklımda bütün paramla IPad'e girmek de yatıyor. iPad 8.nesil veya iPad Mini'ye yani. Ama elimdeki bilgisayarımı satarsam param ile yeni bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Kafam karışık o yüzden ucuz bir şey çözmeyi denedim ama sanırım sıfır bir şey en mantıklısı.

Hocam aslında aklımda bütün paramla IPad'e girmek de yatıyor. iPad 8.nesil veya iPad Mini'ye yani. Ama elimdeki bilgisayarımı satarsam param ile yeni bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Kafam karışık o yüzden ucuz bir şey çözmeyi denedim ama sanırım sıfır bir şey en mantıklısı.

Sıfır alacaksan birini al.

Sıfır alacaksan birini alın.

Sıfır alırsam bütçem 3000'lere kadar çıkıyor hocam, ona da iPad düşünüyorum fakat bilgisayar özgürlüğünü yaşayamayacağımdan korkuyorum. Elimde iPhone var ve iPad de alırsam yeni bilgisayar alamam o yüzden kafam karışık. iPad bilgisayarı özletir mi onu düşünüyorum.

Sıfır alırsam bütçem 3000'lere kadar çıkıyor hocam, ona da iPad düşünüyorum fakat bilgisayar özgürlüğünü yaşayamayacağımdan korkuyorum. Elimde iPhone var ve iPad de alırsam yeni bilgisayar alamam o yüzden kafam karışık. iPad bilgisayarı özletir mi onu düşünüyorum.

iPad üzerinde her şey yapılıyor, bana özletmedi.

Dostum bence iPad alın. Çünkü bu fiyata laptop almak çok mantıksız 3 bine adam akıllı laptop yok o fiyata nasıl bulacaksınız.

3K ya alacağın laptopla çok düşük ayarlarda 20-30 FPS alacakken iPad 8(kendi kullandığım cihaz) en yüksek de 90 FPS alabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı