300 TL'ye Kablosuz Kulaklık Önerisi

Eğer mümkünse Anker Soundbuds'ı deneme imkanınız var mı? Oyun oynarken nasıl performans veriyor acaba. Geriden gelme var mı? Çok araştırdım ama kulakiçi kulaklıkların oyundaki performansı hakkında bilgi bulamadım. (bluetooth olanlar için)

Genelde çevresel ses olmadığından dolayı kulakiçi kulaklıklar oyun için önerilmiyor fakat ben sağdan çok ses alıyorsam fareyi hafiften oynatıp yeri tahmin ediyorum zaten bu da benim için yeterli. 1 saniye de çok şey kaybedebilirim ama dediğim gibi çokta önemli değil. Sahnesi geniş ses rengi iyi olan bluetooth kulaklık benim için çok iyi olacaktır.

Bilgi verirseniz bir çok kişinin faydalanmasına vesile olacaksınız. Bende büyük dualar edeceğim. :)

Kulakiçi kulaklıklar tabiki bir kulakütsü deneyimi yaşatmaz. Bence JBL almalısınız.

JBL olanı PC'de PUBG oynayarak denedim. Gayet yeterli oluyor. Bir sorun yaşamadım.

Anker kulaklığı olan arkadaşımla da bir türlü denk gelemedik. O yüzden deneyemedim, kusura bakmayın. Onunla da bir sorun olmayacağını düşünüyorum ama yine de bir teste tabi tutmak önemli. Eğer zamanınız varsa birkaç gün içinde onunla da test edebilirim ama. @nightwalkerr

JBL olanı PC'de PUBG oynayarak denedim. Gayet yeterli oluyor. Bir sorun yaşamadım.

Anker kulaklığı olan arkadaşımla da bir türlü denk gelemedik. O yüzden deneyemedim, kusura bakmayın. Onunla da bir sorun olmayacağını düşünüyorum ama yine de bir teste tabi tutmak önemli. Eğer zamanınız varsa birkaç gün içinde onunla da test edebilirim ama. @nightwalkerr
Zaman önemli değil. Acele etmeyin. Ne zaman vaktiniz olursa o zaman, ben beklerim :)

Pubg için JBL jbl t205bt aldım fakat oyun içinde microfon açtığında ses yok denecek kadar azalıyor takım arkadaşlarının sesleri komple gidiyor aldığıma bin pişman oldum biraz araştırdım sanırım jbl lerde microfon ile kulaklık aynı anda çalışmıyormuş emin olmak için arkadaşımdaki t450bt modelini denedim aynı sorun ondada var iphone telefondan pubg oynamak için bluetooth kulaklık almak istiyorum sorunsuz çalışan kullandığınız bir model var ise lütfen yazın

Ben de Sennheiser HD4.40 almıştım bluetoothlu, hem oyun oynarım hem de müzik dinlerim diyordum. Kulaklık geldi hayatımda kullandığım en iyi kulaklıktı. Mükemmel bir sesi vardı müzik dinleme keyfi inanılmazdı fakat mikrofon ve ses aynı anda çalışmıyor bu kulaklıklarda. Mikrofon kullanacağın zaman stereo moddan çıkıp mono ses moduna geçiyorlar. Oyun kulaklıklarında mikrofon ve ses ayrı kontrol ediliyor sanırım. Bu tarz bluetooth kulaklıklarda mikrofon sadece telefon konuşması için kullanılıyor o yüzden bu tarz bir tercih yapmayın. Böyle bir kulaklık alacaksanız da oyun oynamak için ayrı bir mikrofon almanız gerekecek.
Zaten kablodan kurtulmak için aldığım kulaklık için mikrofon kablosu istemediğimden mikrofon almak yerine kulaklığı iade edip Arctis 7 2019 edition aldım ve telefondan müziğimi kablolu kulaklıkla dinlemeye devam ediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı