300 TL'ye Kablosuz TWS Kulaklık Tavsiyesi

Anthony Hopkins

Hectopat
Spor yaparken kullanmak amacıyla TWS kulaklık almak istiyorum. 300 TL sınırını aşamam ve önemli olan kulaktan düşmeyip spor yaparken rahatsız etmemesi ve müzik kalitesi benim için. Farklı fiyatlarda 3 ürün belirledim. Üçünün de arasındaki fiyat farkına göre fikirlerinizi bekliyorum. Aralarından birisini ya da başka önerileriniz varsa da nedenleriyle söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Airdots iyi bir seçim olabilir.

Spor yaparken kullanmak amacıyla TWS kulaklık almak istiyorum. 300 TL sınırını aşamam ve önemli olan kulaktan düşmeyip spor yaparken rahatsız etmemesi ve müzik kalitesi benim için. Farklı fiyatlarda 3 ürün belirledim. Üçünün de arasındaki fiyat farkına göre fikirlerinizi bekliyorum. Aralarından birisini ya da başka önerileriniz varsa da nedenleriyle söylerseniz sevinirim.

Airdots kullanıyorum 3 aydır çok memnunum. Sarjı 4 saat yeterli de oldukça. Müziklerde kulağınıza çok yumuşak geliyor hiç rahatsız edici değil.

Hem de Airdots seçerek 150 tlnizi kurtarir nusrette aileniz ile zevkli bir gece geçirebilirsin. :D.

Airdots kullanıyorum 3 aydır çok memnunum. Sarjı 4 saat yeterli de oldukça. Müziklerde kulağınıza çok yumuşak geliyor hiç rahatsız edici değil.

Hem de Airdots seçerek 150 tlnizi kurtarir nusrette aileniz ile zevkli bir gece geçirebilirsin. :D.
Airdots S güncellenmiş versiyonuymuş ama korsan ürün şikayeti durumu nedir airdotslardaki? Ve Youtube videolarında airdots yerine alınmalı diye KZ SD1 kulaklığı görmüştüm. İkisinin de yorumlarında bağlantı sorunlarından ve ses kalitesinden yakınanlar vardı.

Airdots s güncellenmiş versiyonuymuş ama korsan ürün şikayeti durumu nedir Airdots'lardaki? Ve YouTube videolarında Airdots yerine alınmalı diye KZ SD1 kulaklığı görmüştüm. İkisinin de yorumlarında bağlantı sorunlarından ve ses kalitesinden yakınanlar vardı.

Ses kalitesi oldukça güzel gercekten abartiyorlar.

Kaliteli ve bilindik bir yerden alin dusuk ihtimalle cakma cikabilir.

KZ S1D kullanıyorum. Aşırı memnunum. Yüksek sesle müzik dinlemeyi seven beni tatmin etti. Zaten kulaklığı takınca dış dünyadan kopuyorsunuz. Basslar harika zaten.

Ses kalitesi oldukça güzel gercekten abartiyorlar.

Kaliteli ve bilindik bir yerden alin dusuk ihtimalle cakma cikabilir.
Korsan ürün ihtimalini hiç düşünmemek için KZ S1D ve Taotronics 77 arasında bir seçim yapacağım. Aralarındaki 80 TL'lik farka değerse T77 değmez ise KZ S1D almayı düşünüyorum.
KZ S1D'nin ses gecikmesinin videolar ve filmlerde fazla olduğunu incelemede söylemişlerdi. Oyun oynamayacağım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı