300 TL'ye kadar mouse tavsiyesi

Bütçe
300

Hurma Adam

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese, başlıkta da belirttiğim gibi 300 TL bütçem var ve Valorant oynuyorum. Şu an 50 TL'lik Platoon marka mouse kullanıyorum. Elim orta büyüklükte 20 cm. Tutuşum claw grip ama tam da değil, biraz palma göz kırpıyor ne çok yapıştırıyorum parmakları ne çok kaldırıyorum. Ben MSI Clutch veya Rampage SMX-R90 düşünüyorum lakin Rampage markasına pek güvenmiyorum ve MSI da biraz ergonomisiz gibi geldi. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhabalar herkese, başlıkta da belirttiğim gibi 300 TL bütçem var ve Valorant oynuyorum. Şu an 50 TL'lik platoon marka mouse kullanıyorum. Elim orta büyüklükte 20 cm. Tutuşum claw grip ama tam da değil, biraz palma göz kırpıyor ne çok yapıştırıyorum parmakları ne çok kaldırıyorum. Ben MSI Clutch veya Rampage SMX-R90 düşünüyorum lakin Rampage markasına pek güvenmiyorum ve MSI da biraz ergonomisiz gibi geldi. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Logitech G203'e bakabilirsin, gerçekten efsane bir mouse.

Merhabalar herkese, başlıkta da belirttiğim gibi 300 TL bütçem var ve Valorant oynuyorum. Şu an 50 TL'lik Platoon marka mouse kullanıyorum. Elim orta büyüklükte 20 cm. Tutuşum claw grip ama tam da değil, biraz palma göz kırpıyor ne çok yapıştırıyorum parmakları ne çok kaldırıyorum. Ben MSI Clutch veya Rampage SMX-R90 düşünüyorum lakin Rampage markasına pek güvenmiyorum ve MSI da biraz ergonomisiz gibi geldi. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Attığın MSI gerçekten çok iyi ve ondan daha iyi bir seçenek yok senin için stokları bitmeden direk almanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı