300 TL'ye Kadar Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Hyperx Stinger ve Logitech G231'in ağırlıklarını karşılaştırmanı tavsiye ederim. G231 adamı boyun fıtığı eder öyle ağır bir cihaz. Stinger'da tam tersine tüy gibi. İtopya'nın indirimini kaçırmadan al bence.

Zaten benim de önceliğim ergonomik olarak rahat bir ürün almak :). G231 ağırlık olarak rahatsız edici ise onu listemden çıkarayım. Peki Asus Tuf Gaming H5 7.1 Oyuncu Kulaklığı hakkında neler düşünüyorsunuz? 650 TL gibi bir fiyattan 350 TL'ye düşmüş. Ayrıca internette yaptığım araştırmalarda da kulaklık ile ilgili yeterli bilgiye ulaşamadım.

Zaten benim de önceliğim ergonomik olarak rahat bir ürün almak :). G231 ağırlık olarak rahatsız edici ise onu listemden çıkarayım. Peki Asus Tuf Gaming H5 7.1 Oyuncu Kulaklığı hakkında neler düşünüyorsunuz? 650 TL gibi bir fiyattan 350 TL'ye düşmüş. Ayrıca internette yaptığım araştırmalarda da kulaklık ile ilgili yeterli bilgiye ulaşamadım.
Hiç bilmediğim bir cihaz. 350 civarına çıkacaksanız size kendi kullandığım Hyperx Cloud Silver'ı tavsiye ederim. Ben 3 ay önce Silver alırken Stinger'la nerdeyse aynı fiyattaydılar, Stinger 250 TL olsa kesin Stinger almıştım.

Hiç bilmediğim bir cihaz. 350 civarına çıkacaksanız size kendi kullandığım Hyperx Cloud Silver'ı tavsiye ederim. Ben 3 ay önce Silver alırken Stinger'la nerdeyse aynı fiyattaydılar, Stinger 250 TL olsa kesin Stinger almıştım.
HyperX Cloud Stinge güzel bir cihaz gibi görünüyor hocam. Biraz daha düşünüp kararımı vereyim :).
James Donkey 711 adlı bir kulaklık buldum. Bununla ilgili neler düşünüyorsunuz? Kulaklık 400 TL den 169 TL'ye düşmüş.
Alınır mı sizce?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı