300 TL'ye kadar RGB ve mekanik klavye önerisi

Eminmisiniz çünkü baya kullanmayı düşünüyorum bir de rgb si nasıl ışıkları falan önem veriyorum ben rgb ye switchlerine dicek birşey yok dediğiniz gibi cherry mx red

Gigabyte kalitesi şahsi sistemimde kullandığım bir ürün değil ama arkadaşıma ilk çıktığında almıştık ve mükemmel bir ürün. Işık kalitesi ve malzeme kalitesi olarak kaliteli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gökkuşağı modu yok galiba klavyede olurya hani RGB denince akla gelen ilk mod wave modu varmı klavyede ?
Gigabyte kalitesi şahsi sistemimde kullandığım bir ürün değil ama arkadaşıma ilk çıktığında almıştık ve mükemmel bir ürün. Işık kalitesi ve malzeme kalitesi olarak kaliteli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Işık seviyesi çok düşük. Onun yerine VPRO V700 RGB ALLOY öneririm. İtopya'da 170 TL şuan. Hatırlıyorum hepsiburada.com'da veya Gitti Gidiyor'da 290 TL idi.

Şöyle buyrun:
410845

Ayrıca Youtube girip bi bakın derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı