300 TL'ye kadar Wi-Fi desteği önerisi

Surpryze

Decapat
Yer
İstanbul
ASUS B450M-K anakart ile sadece kablolu bağlanabiliyorum ve modem salonda olduğu için Wi-Fi ile bağlanmam lazım. 300TL'ye kadar Wi-Fi desteği için öneribileceğiniz bir ürün var mıdır? İnternetim 100 MB fiber.

Ürünü almış bulunmaktayım ama sonradan Aliexpress'ten aldığım aklıma geldi. Herhangi bir vergi eklenir mi gümrükte? Eklenirse ne kadar eder? Bu arada yardım eden herkese teşekkürler.

Satıcıyla konusup anlasırsan ürünün fiyatını düşük gösterebilirsin ve az vergi ödersin benim önerim ürünün fiyatını 5 dolar olarak yazdırman.

Ürünü almış bulunmaktayım ama sonradan Aliexpress'ten aldığım aklıma geldi. Herhangi bir vergi eklenir mi gümrükte? Eklenirse ne kadar eder? Bu arada yardım eden herkese teşekkürler.
Rica ederiz. En fazla 20 TL gelir düşük yazdırmasan bile. İstiyorsan 5 dolar yazdırabilirsin zaten küçük bir şey. Anlamazlar. Hayırlı olsun. :) Gelince bir hız testi atarsınız. Memnun kalacağınıza eminim.

Rica ederiz. En fazla 20 TL gelir düşük yazdırmasan bile. İstiyorsan 5 dolar yazdırabilirsin zaten küçük bir şey. Anlamazlar. Hayırlı olsun. :) gelince bir hız testi atarsınız. Memnun kalacağınıza eminim.

Ben yazana kadar kargoya verilmişti o yüzden belirtmedim ama 20 TL ise sıkıntı yok. Teşekkür ederim unutmazsam tabii ki hız testini atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı