300 TL'ye M.2 SATA SSD önerisi

murat Ali Salan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Yakın zamanda M.2 NVMe bir SSD aldım lakin soket girişi yanılttı beni. Bu yüzden M.2 SATA SSD alıp CD-ROM yerine HDD, HDD yerine M2SATA takmayı düşünüyorum.

Bunlar arasında öneriniz, tavsiyeniz varsa şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhabalar. Yakın zamanda M.2 NVMe bir SSD aldım lakin soket girişi yanılttı beni. Bu yüzden M.2 SATA SSD alıp CD-ROM yerine HDD, HDD yerine m2SATA takmayı düşünüyorum.

M.2 bambaşka bir şey :)

M.2 bambaşka bir şey :)
NvMe soket girişim olsaydı çok iyi olacaktı aslında ama ne yazık ki :(
Bunlar M.2 SATA değil, 2.5" SATA SSD. Attıklarınızın arasından Apacer Panther AS340'ı öneririm.
Genelde çok oyun oynayan biri değilim. Genelde projeler, windows sistemi ve chrome ile ile vakit geçiriyorum. Oyun oynasam bile Lol-cs tarzı oyunlar oynuyorum. Peki 120 GB alsam yeterli olur mu ?

NvMe soket girişim olsaydı çok iyi olacaktı aslında ama ne yazık ki :(

Genelde çok oyun oynayan biri değilim. Genelde projeler, windows sistemi ve chrome ile ile vakit geçiriyorum. Oyun oynasam bile Lol-cs tarzı oyunlar oynuyorum. Peki 120 GB alsam yeterli olur mu ?
Yeterli olmaz. En azından 240 GB olmalı.

Arkadaşlar merhabalar. Yakın zamanda M.2 NVMe bir SSD aldım lakin soket girişi yanılttı beni. Bu yüzden M.2 SATA SSD alıp CD-ROM yerine HDD, HDD yerine M2SATA takmayı düşünüyorum.

Gigabyte olan tavsiyem. Apacer'de iyi fakat ısınma sorunları mevcut.
Yani 120 GB SSD işimi görür mü?

Bence en az 240&250GB almak mantıklı bu zamanda.

Yeni konular

Geri
Yukarı