300 TL’ye yayın için kulaklık önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ustam bence gayet kaliteli bir kulaklık. Medusa uzun süredir bende hiçbir şey olmadı. Eğer arkadaşın dediği gibi 2 gün sonra bozulursa ya sen çok kötü kullanıyorsundur ya da sana bozuk ürün göndermişlerdir. Üstüne üstlük eğer bir şey olursa ki sanmıyorum garantisi var bunların.

Senin dediğin kulaklık bana göre çok hoş geldi fakat arkadaşın dediğine göre kalitesiz.

Bu arada @Zakramoreas hocam, dipnot düşeyim; Corsair HS35'in renkleri, konsolları temsil ediyor. Kırmızı Switch, yeşil Xbox, mavi PlayStation için. Tabii bu modeller de PC'de kullanılabilir ancak kombo jak ile geliyor, siyah modelinde mikrofon ve kulaklık jakları ayrı. PC için alınıyorsa, siyah modeli tercih edilebilir.

İzlediğiniz testi atar mısınız? Daha önce hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadım.

@Woolgatherer yanlış hatırlamıyorsam sen HS35 kullanıyordun. Müsait olduğunda bakar mısın?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 4.22 biraz dikkatli dinlersen fark ediyorsun.

Bu arada @Zakramoreas hocam, dipnot düşeyim; Corsair HS35'in renkleri, konsolları temsil ediyor. Kırmızı Switch, yeşil Xbox, mavi PlayStation için. Tabii bu modeller de PC'de kullanılabilir ancak kombo jak ile geliyor, siyah modelinde mikrofon ve kulaklık jakları ayrı. PC için alınıyorsa, siyah modeli tercih edilebilir.

Bir arkadaş Gamepower Medusa ile görüşlerini böyle belirtmiş:

Konu hortlatma gibi olabilir ama yazmadan edemedim çünkü deneyimlemeden bir mesaj gibi hissettim ben Medusa kullanıyorum ve kendisinden çok memnunum. İlk olarak mikrofonu çok düzgün ses temiz alıyor ve gürültü almıyor bunu kayıtlarda görebiliyorum ve en çok sevdiğim özelliği kulaklık çok ama çok rahat, kafanıza takınca sanki kulaklık takmamış gibi oluyorsunuz. Asla kafada baskı yapmıyor ve bu da saatlerde kullanabilmeniz anlamına geliyor. Ben kendisinden çok memnunum. G633 kullanmayı bıraktım medusaya geçtim hem rahat hem mikrofon çok güzel ve benim için en önemli nokta kafamda olduğunu bazen unutuyorum çünkü çok rahat ve hafif. Ben sizin yerinizde olsam Medusa ya bir şans verirdim. Teşekkürler...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 4.22 biraz dikkatli dinlersen fark ediyorsun.
Galiba ben sağırım. Peki, ben önerimi yaptım. Son karar sizindir :)

İşin garip yanı her ikisini de kullandım :D Medusa'nın 1 senede mikrofonu bozuldu, 2 yıla doğru da sol kulaktan ses gelmemeye başladı. Yeterli sanırım.

Ama Medusa ses kalitesi ve mikrofon kalitesi fena değildi, söylemek gerekirse. Rahat sayılmazdı.

Onun dışında kulaklık piyasasına hakim değilim. HS35 kullanıyorum bir süredir. Memnunum. Benim gibi uzun süreli kullanıcılar için ideal diyebilirim.

Ses kalitesi sıradan bir kullanıcı için yeterli. Fazla bir şey beklememek lazım.

Mikrofon kalitesi de aynı şekilde, fiyatının hakkını veriyor denecek seviyede.

Onun dışında aklıma bir şey gelmiyor. Memnunum yani.

İkinizin de dediği cazip geldi hocam ben de arada kaldım yani.
Bu kulaklığı birçok kişiye öneriyoruz. Bugüne kadar "Siz önerdiniz de sorun çıkarttı." diyenini görmedim :) Elbet sorun çıkaranlar oldu fakat Corsair ürünün arkasında durduğu için problemleri çözüldü.

Bu kulaklığı birçok kişiye öneriyoruz. Bugüne kadar "siz önerdiniz de sorun çıkarttı." Diyenini görmedim :) elbet sorun çıkaranlar oldu fakat Corsair ürünün arkasında durduğu için problemleri çözüldü.

Hocam o zaman size güvenerekten alacağım iyi forumlar, hepinize yardımınız için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı