3000-3300 TL arası oyun bilgisayarı toplama

Hayır bilmiyorsan ya da eksik isen öğrenir, daha iyi olur ve öyle tavsiye vermeye başlarsın. Böyle tavsiye mi olur? Binlerce lira verip o sistem alınır mı? Şunu ufacık çocuğa göstersen o bile anlam veremez. Neko arkadaşımın sistemi gayet makul, ona yönelin.

Hayır bilmiyorsan ya da eksik isen öğrenir, daha iyi olur ve öyle tavsiye vermeye başlarsın. Böyle tavsiye mi olur? Binlerce lira verip o sistem alınır mı? Şunu ufacık çocuğa göstersen o bile anlam veremez. Neko arkadaşımın sistemi gayet makul, ona yönelin.

Cidden. Ya arkadaş o sistemi alsaydı ?

Ama gerçekten hakkını vermemiz lazım ben bile o paraya o kadar kötü sistem dizemem.

Bu da bir başarıdır.

Kardeş pentinium mu? Oyun için ciddi misin?
3.300 TL ile hem monitör,hem kasa nasıl bi sistem kurulabilir? Banada yardımcı olursanız sevinirim bende alacağım bu hafta?

Arkadaş şaka yapıyor galiba. O paraya o sistemi sakın almayın. @Kratocius
3.300 TL ile hem monitör,hem kasa nasıl bi sistem kurulabilir? Banada yardımcı olursanız sevinirim bende alacağım bu hafta?

Nasıl bilgisayar toplanmaz onu görmüş olduk.
Kardeşim konum G4560 ve RX 470 Sistem Toplama Arkadaşlardan yardım istedim herkeste iyi dedi.Bende yardımcı olmak için attı taşlama yapmanıza gerek yok fazla anlamıyorum.!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı