3000-3300 TL arası oyun bilgisayarı toplama

Resimdeki sistemi Toplaya bilirsin aynı sistemi diğer sitelerde Toplamaya kalksan en az 3250 fiyat çıkıyor sana tavsiyem alırken media marktan alman.Sen buna birde 300tl lik monitör alırsın tamamdır. He birde sonradan taşına hardisk alırsan daha iyi olur ilk etapta ssd daha önemli çünkü Windows u kurcağın için daha hızlı çalışır.
Kardeş İ3 6098P' ye GTX1060 mı? Yapma ya.

Kardeş bir de yeni ürünler çıktı. Anakart ve işlemcilere bakabilirsin.

Teşekkürler ilginiz için ama i3 almak istemiyorum.Bir yerden müzik açıp diğer yerden oyun oynarken arkaplanda başka şeylerde açık olunca darboğaz olur cidden.i5 veya i7 gayet iyi i7 pahalı gibi oluyor.Birde rx480 al daha iyi olur diyorlar ben hep nvidia kullandım ve memnundum.Sizce rx480 mi gtx 1060 mı?

Teşekkürler ilginiz için ama i3 almak istemiyorum.Bir yerden müzik açıp diğer yerden oyun oynarken arkaplanda başka şeylerde açık olunca darboğaz olur cidden.i5 veya i7 gayet iyi i7 pahalı gibi oluyor.Birde rx480 al daha iyi olur diyorlar ben hep nvidia kullandım ve memnundum.Sizce rx480 mi gtx 1060 mı?
Bana kalırsa gtx1060 çünkü kendi programları amd ye göre kat kat daha iyi
Ve performans bakımından da gtx 1060 daha güçlü

Arkadaşlar en baba 3400 TL olacak şekilde çok iyi bir şekilde oyunlarda kasmadan oynamak istiyorum. Just Cause 3'te, Gta 5'te ultra veya high'te 50-60 FPS almak istiyorum. Benim kararım ekran kartının NVIDIA olması işlemcinin de intel olması. Desteklerinizi bekliyorum. Teşekkürler. Ayrıca mause, klavye felan dahil değil ama monitör dahil. Teşekkürler.
Bakabilirsin 3.300 TL'ye alabileceğin en iyi ekran ve kasa bu olur. 4000 TL'ye çıkarsan İ5 7600K ile değiştirebilirsin.

Dosya Ekleri

• pc.png
    pc.png
    31,5 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı