3000-3500 bandında telefon tavsiyesi

animefanboy

Hectopat
3-3.5k bandında telefon bakıyorum Hepsiburada indirim çekim oluğu için sadece hdepsiburadadan tavsiyelerinizi bekliyorum.

iPhone istemiyorum. Oyun oynanmayacak, daha çok batarya şarj süresi kamera önemli ve sosyal medya aktif olarak kullanılacak ve anime, film ve dizi çok izliyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Buyurun liste:

Mi Note 10 Lite aldım. Tavsiye derim edge ekran ve şarj süresi beni memnun etti. iOS alışkanlığı olan biri olarak bazen zorlanıyorum kullanmakta ama iPhone fiyatları bu noktadayken mecbur alışacağız. 😂

Eskiden Samsung'da zamanla telefonda aşırı miktarda kasma ve yavaşlama oluyordu. Şu an o sorunu bir nebze de olsa çözebildiler mi?
M51'le böyle bir şey yaşamazsınız. 5. yıldan sonra performansta kayıplar olabilir, onlar da sinir edecek kasma donmalar değil, yavaşlamalar olabilir.

Mi Note 10 Lite aldım. Tavsiye derim edge ekran ve şarj süresi beni memnun etti. iOS alışkanlığı olan biri olarak bazen zorlanıyorum kullanmakta ama iPhone fiyatları bu noktadayken mecbur alışacağız. 😂
Devamlı telefondan video, film-dizi izleyecek için Samsung'un Super AMOLED+ ekranı çok daha iyi bir seçim olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı