3000-3500 TL AMD PC Toplama

TigerChickyFace

Hectopat
Daha fazla  
Benim 3000-3500 TL bir bütçem var, mümkünse AMD bir PC toplamak istiyorum. Intel i5 kullanmamı önermezseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Screenshot_20180223-204734.jpg

Not: Anakart BIOS'u konusunda Sinerji ile iletişime geçmeni öneririm bu sistemi alacaksan. Sistem 1060'lı olduğu için daha iyi bir performans verir. Sistem Teknobiyotik'ten (PC Toplama Sihirbazı ile) toplanırsa anakart Asrock AB350M ekran kartı da Galax GTX 1060 3GB alınabilir.

Bence Ramler 8 e düşürülüp işlemciyi de az düşürüp Gtx 1060 3GB alınmalı sonradan Rami ekleyebiliyor nasılsa?

Bence Ramler 8 e düşürülüp işlemciyi de az düşürüp Gtx 1060 3GB alınmalı sonradan Rami ekleyebiliyor nasılsa?
İşlemciyi düşürmemek gerek. RAM bile isteğe bağlı dedim, ama düşürmemek gerekli. Yüksek ekran kartı için bütçe arttırılmalı. APU üzerine ekran kartı sistem oluşturmayın arkadaşlar, R5 2400G ile PCI Express x8 gücünde çalışıyor. GTX1050Ti'den sonrası bu işlemci ile verim sağlamayacaktır. Hatta 1050Ti ile nasıl olur onun bile sorgusu içerisindeyim. APU üzerine ekran kartı takmaya çalışan arkadaşlar incelemeleri iyi izlemeli.
AMD Ryzen 5 2400G APU İncelemesi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı