3000-3500 TL arası monitör önerisi

Aynen öyle. Ama 180 Hz olarak kullanılmasını tavsiye etmem ben. 165 Hz kullanın bu modeli alacaksanız. 180 Hz olduğunda yırtılma olabilir diye hatırlıyorum çünkü overclock sayesinde 180 Hz oluyor. 15 Hz zaten boş verin. Ben 165 Hz kullanıyorum o monitörü.

Kendi menüsünden 180Hz yapıyosunuz cru gibi programlar kullanmıyosunuz yani monitörün özelliği 180Hz kendisi overclocklanabilir olması.

Kendi menüsünden 180Hz yapıyosunuz cru gibi programlar kullanmıyosunuz yani monitörün özelliği 180Hz kendisi overclocklanabilir olması.
Biliyorum hocam bir yerde böyle bir şey okumuştum da riske atmamak için diyeyim 180 den 165 e çektim zaten 15 hz hissedilmez.

Gigabyte G24F 2 kullanıyorum memnunum. Aşırı az IPS Glow var. Benim için tek eksisi pivot özelliği olmaması. Kesinlikle tavsiye ederim, ancak bütçe yeterse
Dell 23.8" G2422HS IPS 165Hz 1Ms Full HD Adaptive Sync (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR daha iyi bir monitör tercihi olacaktır.
Hemen hemen aynı diye biliyorum hocam. Bende de var G24F-2 mükemmel bir şey.

Bilmiyorum hocam benim önceki monitörüm 60 Hz idi inanır mısınız onunla 165 Hz arasındaki farkı bile hissedemiyorum :)

Şaka olmalı laptopum 60Hz ben 68Hz o.c yaptım ve cidden fark etti çünkü 60ken 55-65Hz veriyor örnek olarak, ve 165 kullanıyosanız 60 alıp klasörü sallayın vs. hiç akıcı gelmeyecektir size.

Şaka olmalı laptopum 60Hz ben 68Hz o.c yaptım ve cidden fark etti çünkü 60ken 55-65Hz veriyor örnek olarak, ve 165 kullanıyosanız 60 alıp klasörü sallayın vs. hiç akıcı gelmeyecektir size.
Evet arada ciddi fark var. Daha düşük değerlerde kasıyormuş gibi geliyor göze.

@theumtkyd dogru düzgün cevabın varsa yaz, yoksa boş muhabbet yapma

Geri
Yukarı