3000-3500 TL Bisiklet Önerisi

5usu6

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba, Eylül ayında yeni bir bisiklet alacağım acemiliğimi çelik kadrolu bir bisikletle attığımı düşünüyorum. Benim icin 27.5 olması önemli boyum 1.74 ( hala uzuyor ) Hardtail kategorisindeki bisikletlere bakınıyorum aklımda Whistle Mivok 1760, Bianchi NTH 5 ve Carraro Big 1027 var hepsi Accel'in getirdiği bisikletler önerilerinizi bekliyorum. @BilgisayarKurdu

Senin yerinde olsam Hardtail bisiklete 3500TL vermem. O fiyata çok konforlu yol bisikletleri var. Kendi kullandığım model; Bianchi SLR 200. Asfalt ve yarış bisikletidir. Cam parçaları yada keskin parçalar olan arazide, taşlı yolda yada az tümsekte teker patlama olasılığı çok. Fiyatı 1600TL. Ben uzun yol yapıyorum, o kadar rahatki uyuyorum bisikletin üzerinde.

Senin yerinde olsam Hardtail bisiklete 3500TL vermem. O fiyata çok konforlu yol bisikletleri var. Kendi kullandığım model; Bianchi SLR 200. Asfalt ve yarış bisikletidir. Cam parçaları yada keskin parçalar olan arazide, taşlı yolda yada az tümsekte teker patlama olasılığı çok. Fiyatı 1600TL. Ben uzun yol yapıyorum, o kadar rahatki uyuyorum bisikletin üzerinde.
Kullanacağım yer hep cam kırıklarıyla dolu ve yolları çok bozuk o nedenle XC bir bisiklet burda daha mantıklı olur. Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için.:kıkırda:(y)
@BilgisayarKurdu konuya bir el atsanız çok iyi olur.:LOL:

Kesinlikle ikinci el al bence çünkü bütçen baya yüksek ve ikinci el alacağın bisiklet 5000 tl filan olur sıfırı zaten sahibi okadar para verdiği için bisikletini gayet düzgün kullanmıştır.

Kesinlikle ikinci el al bence çünkü bütçen baya yüksek ve ikinci el alacağın bisiklet 5000 tl filan olur sıfırı zaten sahibi okadar para verdiği için bisikletini gayet düzgün kullanmıştır.
Kredi kartıma taksitle alacağım için bayilerden almam lazım yoksa bende 2. el almak isterdim. :cry:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı