3000 - 3500 TL CS:GO Gibi Oyunlar İçin Laptop Tavsiyesi

Computer55

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun zamandır para biriktiriyorum ve 3000-3500 TL arası bir laptop arıyorum. Genellikle CS:GO oynuyorum ve akıcı olarak oynamak önemli benim için. (Mümkünse +100 FPS)

Değerli önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Hangi cihazı satın aldınız? Eğer Lenovo ise hangi ayarlar ile oynuyorsunuz?
CS:GO yu 1024x768 streched çok düşük ayarlarda oynuyorum. Bunun yanı sıra Pubg Lite da gayet akıcı bir şekilde oynatıyor. Pes 2018 denedim düşük ayarlarda bile kastı ama pes 2017 de yüksek ayarlarda akıcı oynattı. Euro Truck Simulator 2 yi akıcı oynatıyor. Laptopun altına Vatandan 160 liralık inca soğutucu aldım, ısınma durumu normal ve laptop fanları rahatsız etmiyor. Yalnız ekran full HD değil alacak olanlar dikkat etsin.

PES 18 düşük alıyorsun. 535 ile 2019 da orta ayarlarda gayet akıcı oynuyordum. PES düşük almanın ve CS:GO da aynı şekil CPU kullanımı sınırlandırılmış bir müddet sonra hızı 1.60 ve 2.40 GHz arasında çalışıyor bundan dolayı sorun olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı