3000-3500 TL laptop önerisi

Mr. Hyper

Hectopat
Arkadaşlar günlük office işleri, dizi-film, online dersler ve hafta sonları arkadaşlarla dc açıkken Valorant atmak için laptop almayı düşünüyorum. Şu an üniversite okumak için şehir dışındayım ve aslında geçen sene topladığım R3 3100 ve RX 570 olan PC'ye de sahibim yani yalnızca asıl evim dışında kaldığım zamanlarda günde birkaç saat takılabilmek amaçlı almayı düşünüyorum. Sizce iş görür mü ve başka önerileriniz var mı? Şimdiden teşekkürler.(Not: 12 Taksitle alınacak)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bir tablet bak, şarj ömrü ekran kalitesi tartışmasız daha iyi, ofise programları zaten var. Bir tık bütçeyi yükselt matepad 11 al yıllar yılı kullanırsın.

Çok haklı o fiyata aldığın bilgisayar büyük ihtimalle birkaç sene içerisinde (belki daha kısa bir zamanda) seni çileden çıkartacaktır. O bütçelerde güzel bir tabet bakman daha yararlı olur.

Çok haklı o fiyata aldığın bilgisayar büyük ihtimalle birkaç sene içerisinde (belki daha kısa bir zamanda) seni çileden çıkartacaktır. O bütçelerde güzel bir tabet bakman daha yararlı olur.

Aynen öyle, Pentium ya da i3 alacağına al bir tablet en az 10 saat pilin olur, laptoplar sözde 6 7 saat aynı anda Word + YouTube aç 3 saati görmezler, tablette bu kullanım 8 saatin altına inmez, ve çok daha stabil çalışır.

Açıkçası tableti çok düşünmemiştim ve genelde ev içerisinde şarjda kullanacağım için baatarya süresinin çok önemi yok benim için :D

Açıkçası tableti çok düşünmemiştim ve genelde ev içerisinde şarjda kullanacağım için baatarya süresinin çok önemi yok benim için :D

Yinede tablet al, tablette 8 çekirdekli, PC de iyi ekran istersen 2 kötü ekrana razı olursan 4 çekirdek bir işlemciye sahip olacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı