3000-3500 TL Monitör Önerisi

Headlake

Hectopat
Daha fazla  
3000-3500 TL'ye bir monitör arıyorum. Hoparlör varsa 3500 TL olabilir fakat yoksa 3200 TL'den yukarı çıkamam. IPS olsa daha iyi olur. ASUS TUF serisi dışında güzel olanları önerirseniz sevinirim. Aklımda Acer Nitro RG241YP ve Dell S2422HG modelleri var. Dell IPS değil fakat curved olması, parlaklığın daha yüksek olması ve hoparlör olmasından dolayı daha cazip geldi fakat ghosting vb. sorunları varmış herhalde. Bu yüzden tam emin olamadım. Acer modelde ise olumsuz bir yorum göremedim fakat dediğim gibi Dell monitör daha mantıklı duruyor. Sizce alınır mı? Eğer daha iyileri varsa önerirseniz sevinirim.

Güzel duruyor fakat renk kalitesini bilmiyorum. 180hz ve SS IPS olduğu için hoparlör olmasa bile 3500 TL verebilirim fakat dediğim gibi renkleri nasıldır bir bilginiz var mı? Ayrıca kronik sorunları var mıdır ghosting vb.

@Bnalsveee eisaemyck SS IPS fakat monitör 1 MS MPRT değerlerine sahip. Tepkimesi çok iyi demek muamma oluyor yani.
Güzel duruyor fakat renk kalitesini bilmiyorum. 180hz ve SS IPS olduğu için hoparlör olmasa bile 3500 TL verebilirim fakat dediğim gibi renkleri nasıldır bir bilginiz var mı? Ayrıca kronik sorunları var mıdır ghosting vb.
G24F-2 alınabilir bir model. Düşünmüş olduğun Dell modelinin IPS, 1 MS (GtG) ve %99 sRGB renklere sahip modeli mevcut.

@Bnalsveee eisaemyck SS IPS fakat monitör 1 MS MPRT değerlerine sahip. Tepkimesi çok iyi demek muamma oluyor yani.

G24F-2 alınabilir bir model. Düşünmüş olduğun Dell modelinin IPS, 1 MS (GtG) ve %99 sRGB renklere sahip modeli mevcut.
Hocam gigabyte hem ms hem de sRGB olarak daha önde olduğu için daha mantıklı geliyor. Sağolun.

Geri
Yukarı