3000-3500 TL monitör tavsiyesi

MehmetEminD

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, en fazla 3500 TL bütçem var FPS oyunları ve hikayeli oyunlar oynuyorum, film ve dizide izliyorum hangi monitörü önerirsiniz en az 144 Hz olursa sevinirim.
Bu 2 monitörü beğendim bunlar nasıldır Samsung 27" LS27AG320NUXUF 165hz 1ms Hdmı Dp Freesync VA Gamıng Monıtor Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Samsung berbat, ASUS da aynı şekilde. VA panel fos. Oyunu oynarken ghosting gözünüze çok batar. Arkadaşın önerdiği LG modeli gayet iyi alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung berbat, ASUS'de aynı eşkilde VA panel fos oyunu oynarken ghosting gözünüze çok batar. Arkadaşın önerdiği LG modeli gayet iyi alsbilirsiniz.

Keşke bu monitörde yükseklik ayarı ve pivot olsa :( Bende kod yazıyorum. Laptop ekranı yetersiz kalıyor almayı düşünüyorum ama yükseklik ayarıda benim için şart gibi. IPS olması benim de hoşuma gitti renkler daha güzel gözüküyor.

Keşke bu monitörde yükseklik ayarı ve pivot olsa :( Bende kod yazıyorum. Laptop ekranı yetersiz kalıyor almayı düşünüyorum ama yükseklik ayarıda benim için şart gibi. IPS olması benim de hoşuma gitti renkler daha güzel gözüküyor.
pivot olan modelleri var ama neredeyse 2 ye katlıyor fiyatını aam monitörde vesa uyumluluğu var bir stand alıp kendiniz pivot özelliği yapailirsiniz.

Pivot olan modelleri var ama neredeyse 2'ye katlıyor fiyatını aam monitörde VESA uyumluluğu var bir stand alıp kendiniz pivot özelliği yapailirsiniz.

Sanırım stand ile daha esnek bir çözümde elde ederim. Ürünü biraz daha araştırıp almayı düşünüyorum.
Çok teşekkürler bilgendirme için.

Geri
Yukarı