3000-3500 TL ön kamerası iyi telefon önerisi

yolsuzyolcu

Decapat
Ben Samsung A20 kullanıyorum, telefon Note9 Pro'ya göre falan birçok özellikle çok geride kalıyor ama performans olarak hız olarak A20'den bile memnunum. Yani 3000-3500 arası telefonlardaki hız farkı veya oyun performansı farkı benim için arkaplanda çünkü zaten her halükarda hızlı olacak.
Konuya gelirsem A20'nin özellikle düşük ışıkta berbat bir ön kamerası var. Bana o fiyat bandında düşük ışıkta veya günlük kullanımda çok iyi selfieler çekebileceğim bir telefon öneriniz var mı? 6 GB RAM ve orta seviye işlemci işimi görür.
Ek bilgi: Telefonların oyun performansı hiç ama hiç önemli değil sadece kamerasını önemsiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Samsung A20 kullanıyorum, telefon Note9 Pro'ya göre falan birçok özellikle çok geride kalıyor ama performans olarak hız olarak A20'den bile memnunum. Yani 3000-3500 arası telefonlardaki hız farkı veya oyun performansı farkı benim için arkaplanda çünkü zaten her halükarda hızlı olacak.
Konuya gelirsem A20'nin özellikle düşük ışıkta berbat bir ön kamerası var. Bana o fiyat bandında düşük ışıkta veya günlük kullanımda çok iyi selfieler çekebileceğim bir telefon öneriniz var mı? 6 GB RAM ve orta seviye işlemci işimi görür.
Ek bilgi: Telefonların oyun performansı hiç ama hiç önemli değil sadece kamerasını önemsiyorum
Ön kamera önemliyse kesinlikle Realme 6 Pro öneririm. Sebebini açmış olduğunuz diğer konuda açıklamıştım.

Oneplus 8 Pro gibi bir amiral gemisinde kullanılan Sony IMX471 ön kamera sensörü var telefonda. Ayrıca cihazı kullanıyorum, ön kamera oldukça başarılı. Sonuçlar gerçekçi, doğal. Arka kamera olsa çektiğim fotoğrafları paylaşırdım ama kendi fotoğrafımı koymak istemiyorum. :).

Ön kamera önemliyse kesinlikle Realme 6 Pro öneririm. Sebebini açmış olduğunuz diğer konuda açıklamıştım.

Realme 7 Pro ile aynı fiyatta, 7 Pro daha mantıklı olmaz mı tam bilmiyorum ama.

Aa çok garip Realme 6 Pro'nun ön kamera diyaframı 2.0 iken Realme 7 Pro'da 2.5 yapmışlar bazen firmaları anlamak cidden zor oluyor.

Realme 7 Pro ile aynı fiyatta, 7 Pro daha mantıklı olmaz mı tam bilmiyorum ama.

Aa çok garip Realme 6 Pro'nun ön kamera diyaframı 2.0 iken Realme 7 Pro'da 2.5 yapmışlar bazen firmaları anlamak cidden zor oluyor.

Evet öyle, ayrıca Realme 6 Pro'daki ön kamera sensörü bir tık daha başarılı.

Geri
Yukarı