3000-3500 TL telefon önerisi

O Görkem

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nerv
Donmadan oyun oynayabileceğim, şarjı iyi gidecek, şık görünümlü NFC özelliği olan, en az önümüzdeki 3-4 seneye hala canlı kalabilecek bir telefona ihtiyacım var.
Aklımda Samsung Galaxy A51 var. iPhone ve bilinmeyen markalar dışında önerilerinizi bekliyorum.

Donmadan oyun oynayabileceğim, şarjı iyi gidecek, şık görünümlü NFC özelliği olan, en az önümüzdeki 3-4 seneye hala canlı kalabilecek bir telefona ihtiyacım var.
Aklımda Samsung Galaxy A51 var. iPhone ve bilinmeyen markalar dışında önerilerinizi bekliyorum.

Realme 7 veya reno 4 öneririm.

A51 yerine şu telefon daha mantıklı olacaktır. Bütün isteklerinizi karşılıyor.

Güzel duruyor kesinlikle A51'den daha iyi RAM'i vs.
Realme 7 veya reno 4 öneririm.

Realme 7'yi beğenmedim ama reno 4 güzel.

A51 hem oyun odaklı performans sunmuyor hem de güncel bir cihaz değil. İsteklerinizden tek karşıladığı, tasarımı. Eğer bütçenizi 250 lira aşabilirseniz M51 almanızı öneririm. Eğer onu alamazsanız bütçenize göre Reno 4 ya da Reno 4 lite arasından bir seçim yapabilirsiniz.

POCO X3 NFC öneriyorlar çok.

Evet bende gördüm fakat dediğim gibi bilmediği marka istemiyorum sonra alırım elimde patlar ilgilenmezler falan uğraşamam.
A51 hem oyun odaklı performans sunmuyor hem de güncel bir cihaz değil. İsteklerinizden tek karşıladığı, tasarımı. Eğer bütçenizi 250 lira aşabilirseniz M51 almanızı öneririm. Eğer onu alamazsanız bütçenize göre reno 4 ya da reno 4 Lite arasından bir seçim yapabilirsiniz.

M51 çok hoşuma gitti hem oyun odaklı bataryası vesaire muhteşem.

Geri
Yukarı