3000-3500 TL telefon önerisi

EnverPaşa60

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Telefonum GM Discovery bozulduğu için yeni bir telefon almak istiyorum. Telefondan beklentim gündelik hayattaki işlerimi yaparken sorun çıkarmasın kamerası iyi olsun bu kadar. Fibabanka kredisi ile taksitlendirip alacağım telefonu. Bu yüzden N11 ve Vatan'dan alabiliyorum. Vatan da taksitlendirme yaparken faiz almıyor. N11 taksitlendirme yapınca faiz alıyor.

Aklımda Samsung A32 128 GB ve Oppo A74 128 GB var. A74 N11'de 3000 TL 9 taksit yapınca 3500 TL'ye geliyor. Bunu almaktansa direkt Vatan'dan Samsung A32 128 GB Vatan'da 3500 TL 10 taksit yapınca 3500 TL'ye geliyor. Sizce nasıl fikir?

Merhaba arkadaşlar. Telefonum GM Discovery bozulduğu için yeni bir telefon almak istiyorum. Telefondan beklentim gündelik hayattaki işlerimi yaparken sorun çıkarmasın kamerası iyi olsun bu kadar. Fibabanka kredisi ile taksitlendirip alacağım telefonu. Bu yüzden N11 ve Vatan'dan alabiliyorum. Vatan da taksitlendirme yaparken faiz almıyor. N11 taksitlendirme yapınca faiz alıyor.

Aklımda Samsung A32 128 GB ve Oppo A74 128 GB var. A74 N11'de 3000 TL 9 taksit yapınca 3500 TL'ye geliyor. Bunu almaktansa direkt Vatan'dan Samsung A32 128 GB Vatan'da 3500 TL 10 taksit yapınca 3500 TL'ye geliyor. Sizce nasıl fikir?

POCO X3 alabilirsiniz gerçekten normalde bir beklentim olmazdı POCO'dan ama kamerası gerçekten o paraları hak ediyor bakabilirsiniz. Yurt dışı düşünürseniz liste atabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı yaşamazsınız. Yaşasanız bile Samsung'un teknik servisleri iyidir. Kullanım beklentiniz kaç yıl?
Oyun filan oynamadığım için gündelik işlerimi yaparken sorun yaratmadıkça telefon bozulmadıkça telefonu kullanırım.
Samsung m21, 1 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntı çıkmadı, memnunum.
Sence M21 mi, A32 mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı