3000-3500 TL telefon tavsiyesi

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Annemin telefonu cacık oldu, belirttiğim fiyat bandında bir telefon bakıyoruz. Instagram tarzı uygulamaları kullanır sadece, kamerası 7/10 olsa yeter, şarj bir güne yakın gitse iyi olur. Şimdiden teşekkürler özellikle @BERWAR senin önerilerini bekliyorum bugün ya da yarın alınacak cihaz.

Annemin telefonu cacık oldu, belirttiğim fiyat bandında bir telefon bakıyoruz. Instagram tarzı uygulamaları kullanır sadece, kamerası 7/10 olsa yeter, şarj bir güne yakın gitse iyi olur. Şimdiden teşekkürler özellikle @BERWAR senin önerilerini bekliyorum bugün ya da yarın alınacak cihaz.

Hocam bütçe 100 TL artarsa Realme 7 Pro, artmazsa X3 NFC alabilirsiniz.

Bence 3600'e Realme 7 Pro almak daha mantıklı sizin için.

Hocam bütçe 100 TL artarsa Realme 7 Pro, artmazsa X3 NFC alabilirsiniz.

Bence 3600'e Realme 7 Pro almak daha mantıklı sizin için.
Şöyle yapalım bütçede en tepe noktada Realme 7 Pro olsun en dip seviyede yani 3K'ya ne önerirsiniz? Ayrıca Realme 7 Pro'nun güncelleme ömrü nasıldır?

Şöyle yapalım bütçede en tepe noktada Realme 7 Pro olsun en dip seviyede yani 3K'ya ne önerirsiniz? Ayrıca Realme 7 Pro'nun güncelleme ömrü nasıldır?

Realme 7 Pro'nun güncelleme ömrünü pek bilmiyorum hocam ama güncellemelerin Türkiye'ye geç geldiğini biliyorum.

3K'ya dediğim gibi X3 NFC öneririm.

Güncelleme ömrü sizin için önemliyse A52 (4000 TL) Android 14 ve 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak bütçenizi o kadar arttırma fırsatınız olursa onu alın.

Realme 7 Pro'nun güncelleme ömrünü pek bilmiyorum hocam ama güncellemelerin Türkiye'ye geç geldiğini biliyorum.

3K'ya dediğim gibi X3 NFC öneririm.

Güncelleme ömrü sizin için önemliyse A52 (4000 TL) Android 14 ve 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak bütçenizi o kadar arttırma fırsatınız olursa onu alın.
Teşekkür ederim. X3 NFC'nin 7 Pro'ya göre geri kalan yanları nedir?

Teşekkür ederim. X3 NFC'nin 7 Pro'ya göre geri kalan yanları nedir?

Ekran paneli, yazılım, arka kamera (çok küçük bir fark var diye biliyorum zaten aynı sensörü kullanıyorlar),RAM, ağırlık, kalınlık ve hızlı şarj (Realme 7 Pro'nun öne çıkan ve fiyatına göre rakipsiz olan özelliği, 15 dakikada %50 şarj ediyor).

X3 NFC'nin artısı ise 120 Hz ekran, su ve toza karşı koruma.

Yeni konular

Geri
Yukarı