3000-3500 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
3000-3500TL

Pwier

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir akıllı telefon alacağım. 3000-3500 TL arası gibi bir bütçem var. Günlük kullanım için lazım. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
3810 TL'ye çıkabilirsen ben de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128 GB öneriyorum. Yeni çıktı, pişman olmazsın. Onun haricinde 64 GB olan modeli bütçene uygun.

Merhaba, yeni bir akıllı telefon alacağım. 3000-3500 TL arası gibi bir bütçem var. Günlük kullanım için lazım. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
4000 TL'ye çıkarsan da ben de A52 önereyim o zaman. Bütçe dahilinde öneri yapmanız daha doğru olur.

A32 ve Realme 7 alabilirsin. Eğer amacın oyun ise X3 Pro rakipsiz bu noktada.

Günlük kullanım için lazım demiş zaten, sen dikkat etmiyorsun daha @Elan Morin Tedronai arkadaşımızı nasıl yargılıyorsun?

Bütçe dahilinde uyarısını yapmış ama kendisi en çok bütçeyi aşan kişi. Kaldı ki bütçe dahilinde önerimiz de varken bunu yazıyor.
Benim önerdiğim hiçbir cihaz bütçeyi aşmıyor. A52 şakasına yazdım.

Günlük kullanım için lazım demiş zaten, sen dikkat etmiyorsun daha @C_A_L_L_A_N_D_O_R arkadaşımızı nasıl yargılıyorsun?
Önerdiğim modeller günlük kullanım için yeterli zaten. Bana bu deyip sen niye Realme 7 modelini öneriyorsun o zaman?

Benim önerdiğim hiçbir cihaz bütçeyi aşmıyor. A52 şakasına yazdım.

Önerdiğim modeller günlük kullanım için yeterli zaten. Bana bu deyip sen niye Realme 7 modelini öneriyorsun o zaman?
"Benim önerdiğim hiçbir cihaz bütçeyi aşmıyor. A52 şakasına yazdım."

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    347,3 KB · Görüntüleme: 42
"Merhaba, yeni bir akıllı telefon alacağım. 3000-3500 TL arası gibi bir bütçem var." "3560 TL. O da normalde bütçeye sığıyordu."
Birbirimizi iğnelemeyelim ama senin moderatör olarak daha dikkatli davranman gerekiyor diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı