3000 - 3800 TL bandında telefon önerisi

İşlemciyle alakası yok dediğin şeyin. Ekran paneliyle alakalı bir model. Benim
Oppo Reno 2z modelinin bir yorumunda MediaTek kaynaklı SD çözünürlük aldığını söyleyen birini görmüştüm. Ordan kalmış aklımda. Eğer sorun çıkarmayacaksa MediaTek de düşünebilirim.
Rakiplerine göre o kadar geride evet. Mi 9T modelini kullanmışsan eğer onun gibi bir arka kameraya sahip.
Hiç kullanmadım hocam. Ama her şekilde J7 Prime'ın kamerasından kat kat daha iyi olacağı kesin bence.

G90T ve G95 yongaları iyi işlemciler. Bu modelleri almanı gerektirecek bir durum yok. SD 720G kullanan çoğu telefon genel olarak G95 kullanan modellerden özellik olarak daha iyi oluyor. Mesela Realme 7 Pro ve Realme 7 modeli gibi. A52 modeli çok iyi mesela bu modelde de SD 720G var. M11 Lite ve Note 10 Pro modelinde de SD 720G var. Bu fiyat aralığında modellerde genelde aynı yongalar mevcut.
Ama her şekilde J7 Prime'ın kamerasından kat kat daha iyi olacağı kesin bence.
J7 Prime zamanında kullandım kamerası çok kötüydü, bu modelden J7 Pro modeline geçtiğimde bile iki cihazın kamerası arasında dağlar kadar fark vardı.

G90T ve G95 yongaları iyi işlemciler. Bu modelleri almanı gerektirecek bir durum yok. SD 720G kullanan çoğu telefon genel olarak G95 kullanan modellerden özellik olarak daha iyi oluyor. Mesela Realme 7 Pro ve Realme 7 modeli gibi. A52 modeli çok iyi mesela bu modelde de SD 720G var. M11 Lite ve Note 10 Pro modelinde de SD 720G var. Bu fiyat aralığında modellerde genelde aynı yongalar mevcut.

J7 Prime zamanında kullandım kamerası çok kötüydü, bu modelden J7 Pro modeline geçtiğimde bile iki cihazın kamerası arasında dağlar kadar fark vardı.
SD modeller daha iyi diye biliyorum. Belki SD de alırım ya.

G95 GPU tarafında daha güçlü. CPU gücü olarak iki model benzer düzeyde, çok az farkla SD 720G daha iyi.
MediaTek zamanında hep çakma telefonlarda gördüğüm için nedense çok iyi işlemciler yapmasına rağmen hiç güvenemiyorum desem yeri hocam. Yılların bir şeyi :D.

Yani hocam işlemci aşırı uçuk olmasına gerek yok ama mümkünse bu fiyat aralığında iyi bir telefon arıyorum. POCO X3 serisi uygun görünmüştü ama kamera performansı iyi değilmiş anlattığınıza göre.

Modelin iyi değil hocam.

X3 Pro ekran olarak pek iyi bir panel kullanmıyor ama yeterli yani bu nasıl renk bu nasıl parlaklık demezsiniz.

Kamera olarak yeterli değil bence.
Rakiplerinden oldukça geride kalıyor bu yönde.
GCAM kurarsanız çok daha iyi olur ama yene de rakiplerinden oldukça geride.

Onun dışında işlemci olarak rakipsiz fiyatına göre.

AMOLED ekran ve X3 Pro'daki gibi güçlü bir yonga seti istiyorsanız mi 9T Pro modeli belki isteklerinizi karşılar ancak o da eski bir model maalesef :(
Mi 9T Pro modelinde kullanılan 855'in overclock edilmiş hali zaten 860. (yani X3 Pro'da kullanılan yonga seti)

Son düzenleyen: Moderatör:
Modelin iyi değil hocam.

X3 Pro ekran olarak pek iyi bir panel kullanmıyor ama yeterli yani bu nasıl renk bu nasıl parlaklık demezsiniz.

Kamera olarak yeterli değil bence.
Rakiplerinden oldukça geride kalıyor bu yönde.
GCAM kurarsanız çok daha iyi olur ama yene de rakiplerinden oldukça geride.

Onun dışında işlemci olarak rakipsiz fiyatına göre.

AMOLED ekran ve X3 Pro'daki gibi güçlü bir yonga seti istiyorsanız mi 9T Pro modeli belki isteklerinizi karşılar ancak o da eski bir model maalesef :(
Mi 9T Pro modelinde kullanılan 855'in overclock edilmiş hali zaten 860. (yani X3 Pro'da kullanılan yonga seti)
Onun yerine ne almalıyım sizce hocam? Yorumlarınız açıklayıcıydı ama kafam karıştı desem yeri.

Yeni konular

Geri
Yukarı