3000 - 3800 TL bandında telefon önerisi

Hocam benim tavsiyem bütçe 3900'e çıkarsa Realme 7 Pro olur.
4000+ ya zorlayabilir iseniz a52.

Ama zorlamak istemez iseniz Realme 7 Pro son derece güzel bir cihazdır.
3900'e zorlamam aşırı zor hocam. 3800 civarına bile lazım olmadıkça çok yaklaşmak istemiyorum. Öğrenciyim neticede.

Hocam benim tavsiyem bütçe 3900'e çıkarsa Realme 7 Pro olur.
4000+ ya zorlayabilir iseniz a52.

Ama zorlamak istemez iseniz Realme 7 Pro son derece güzel bir cihazdır.

Hocam bence Realme 7 Pro 3900 etmiyor. Ekranı AMOLED ama birçok cihaz AMOLED + 90Hz veya üstü.
Yazılımı MIUI'dan daha iyi ama birçok Realme kullanıcısı güncellemelerin çok geç gelmesinden şikayetçi.

3600 TL iken güzel bir tercihti ama şu anda 200 arttırıp A52 almak veya mi 11 Lite, Redmi Note 10 Pro tercih etmek daha mantıklı bence.

Hocam bence Realme 7 Pro 3900 etmiyor. Ekranı AMOLED ama birçok cihaz AMOLED + 90Hz veya üstü.
Yazılımı MIUI'dan daha iyi ama birçok Realme kullanıcısı güncellemelerin çok geç gelmesinden şikayetçi.

3600 TL iken güzel bir tercihti ama şu anda 200 arttırıp A52 almak veya mi 11 Lite, Redmi Note 10 Pro tercih etmek daha mantıklı bence.
Note 10 Pro ve Mi 11 lite kamera ve batarya anlamında iyi midir hocam? A52 istemiyorum ayrıca hatta direkt samsung istemiyorum. Ağızım yeterince yandı Samsung'dan yana. Mümkünse Samsung istemiyorum.

Onun yerine ne almalıyım sizce hocam? Yorumlarınız açıklayıcıydı ama kafam karıştı desem yeri.

Hocam çok güçlü bir model isterseniz mi 9T Pro veya X3 Pro almalısınız ama bence G95, 720G gibi yonga setlerinin gücü gayet iyi zaten.
Redmi Note 10 Pro alabilirsiniz.

Note 10 Pro ve mi 11 Lite kamera ve batarya anlamında iyi midir hocam? A52 istemiyorum ayrıca hatta direkt Samsung istemiyorum. Ağızım yeterince yandı Samsung'dan yana. Mümkünse Samsung istemiyorum.

Hocam bu sefer Xiaomi ağzınizi yakabilir ama kesin değil 😁
Söylediğim iki cihazda kamera ve batarya anlamında gayet iyi.

Realme 7 ( Xiaomi çok kötü gerçekten. Kamera odağı, yazılımsal sorunları, kendi kendine kapanmaları.)

Bazı modellerde sıkıntı çıkartmıyor ama sonra o modele bir güncelleme getiriyorlar batırıyorlar.
Bir cihazda rezalet bir iş çıkarıyorlar sonra bir güncelleme getiriyorlar düzeltiyorlar.

MIUI genel olarak kötü diyebiliriz.
O zaman Realme daha mantıklı geliyor bana. Yazılımsal sorun yaşamak istemiyorum çok çünkü.

Geri
Yukarı