3000-4000₺ 27" 165 Hz monitör tavsiyesi

şahsen kullandığımı paylaşacağım. Asus VG278QF 27" 0.5ms Full HD Freesync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Şu anda efsane bir indirimdeler tam istediğiniz özelliklere uygun hemen almanızı tavsiye ederim.

şahsen kullandığımı paylaşacağım. Asus VG278QF 27" 0.5ms Full HD Freesync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Hikayeli oyun oynayacakmış. TN panel en kötü tercih olur.

Şahsen kullandığımı paylaşacağım. Asus VG278QF 27" 0.5ms Full HD Freesync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

İlk attığınız Akakçe'deki TN panel hocam.

Şunu öneririm:
https://www.hepsiburada.com/iiyama-...nitoru-p-HBCV00000FKBDA?magaza=IIYAMATürkiye&
IGZO IPS panel bulunmakta. Geleceğin IPS teknolojisi... bu bütçeye en mantıklı seçim.

Ancak 27" şart ise şunu öneririm:

2K'ya yetecek sistem varsa:

Gerçi doğru hikayeli basit oyun oynayacak arkadaş pardon. Rekabetçi oynayacaksa TN panel daha iyi benim görüşüme göre. Yüksek hertz düşük tepkime avantajı.

1080p'de kullanacağım genelde hikayeli oyunlar oynamayı düşünüyorum. IPS olursa iyi olur.
165 değil, 144. Ama çok iyidir. Zaten 144'le 165 arasında pek fark yok. Acer Predator XB273GPBMİİPRZX. Kendim bu monitörü kullanıyorum. Ayrıca, parlaklık düzeyi yüksek ve her yöne hareket edebiliyor. Hoperlörü ve usb girişleri de var. Hoperlör stereo ve bir monitöre göre kaliteli bir ses veriyor.

Bunun Msi Optix Mag274R olanını kullanıyorum. BF2042, BF1, BF5, PUBG, World War 3 oynuyorum. Tepki süresini en hızlı, görüntü iyileştirmeyi zayıf seçerseniz keskin, ghosting olmayacak bir şekilde kullanırsınız. Yazılımı da var. Yazılımında profiller oluşturup oradan her ayarı ve profil değişikliğini yapabilirsiniz. Yazılımında makro özelliği var. Seçtiğiniz profilleri aktif eden makro ayarlayabiliyorsunuz. Yazılımıyla çok şey yapabiliyorsunuz.
1 milyar renk verebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı