3000-4000 arası her şey dahil sistem toplama

Hocam her şey dahil derseniz üstelik Vatan Bilgisayar'dan topluyorsak size önerim APU bir sistem toplamanız bütçeniz olduğu zaman ekran kartı alabilirsiniz. 1000 TL monitör desek bize 3000 TL gibi bir bütçe kalıyor 3000 TL bütçe ile kaliteli ve ekran kartlı bir sistem toplamak zor oluyor.

Hocam her şey dahil derseniz üstelik Vatan Bilgisayar'dan topluyorsak size önerim APU bir sistem toplamanız bütçeniz olduğu zaman ekran kartı alabilirsiniz. 1000 TL monitör desek bize 3000 TL gibi bir bütçe kalıyor 3000 TL bütçe ile kaliteli ve ekran kartlı bir sistem toplamak zor oluyor.

Monitöre çok takılmayın ucuz bir şeyler olsa yeter 500-600 gibi.

Dalga geçmiş gibi olacak kusura bakmayın yanlış anlamayın ama anakart, kasa ve ekran kartı hariç alabileceğim en ucuz parçaları topladım ve vaziyet bu. Seçtiğim anakart her yerde 500₺ iken Vatan'da 700₺.

Bunun için pek toplama taraftarı değilim.
Gerçekten 1050 TI mı kullandınız? İkinicisi bu bütçede HDD gibi bir lükse gerek yok.

APU sistem önerebilir misiniz?

Monitör hakkında çok bilgim olmadığı için monitör önerisi yapamıyorum kusura bakmayın.

Hocam bütçeyi biraz aştım ama kusura bakmayın Vatan Bilgisayar biraz pahalıya satıyor ürünleri. Bütçeyi çok zorladıysam 1 tane 8 GB RAM alabilirsiniz ileride eklersiniz bir tane 8 GB RAM daha fakat tavsiye etmiyorum APU işlemciler Dual Channel RAM çok önemli oluyor.

Geri
Yukarı