3000-4000 arası telefon önerisi

Hocam hatırlıyorsanız A72 vb onun fiyatı kaç tl idi almıcamda sadece merakımdan soruyorum ve hatırladığınız kadarıyla diğer telefonlar kaç liraydı modelleri neydi.
Hocam inanın diğer modellere bakmadım ben direkt A52 almak için gitmiştim. Ancak internetten baktığım kadarıyla A72 5000 TL civarındaydı.

Hocam inanın diğer modellere bakmadım ben direkt A52 almak için gitmiştim. Ancak internetten baktığım kadarıyla A72 5000 TL civarındaydı.
Biliyorum belki mağazada ucuzdur diye sordum neyse şuan stok durumu yok mağazalara bakacağım nerede ucuz ve taksit yapıyorsa oradan alacağım.
Hocam son bir sorum var kutudan çıkan kablonun uzunluğu ne kadar resim çekme imkanınız varsa çekebilirmisiniz.

Son düzenleme:
Biliyorum belki mağazada ucuzdur diye sordum neyse şu an stok durumu yok mağazalara bakacağım nerede ucuz ve taksit yapıyorsa oradan alacağım.

Hocam son bir sorum var kutudan çıkan kablonun uzunluğu ne kadar resim çekme imkanınız varsa çekebilir misiniz?

Hocam mağazada daha pahalı olur genelde, ayrıca 3500TL üstü telefonlarda sadece 3 taksit oluyor diye bilmekteyim.
2500TL ve üstündede olabilir tam emin değilim.

Hocam mağazada daha pahalı olur genelde, ayrıca 3500TL üstü telefonlarda sadece 3 taksit oluyor diye bilmekteyim.
2500TL ve üstündede olabilir tam emin değilim.
Nası 3 taksit emin misiniz? Hocam bide şu 2 kablo arasındaki farkı anlayamadım ve uzunluklarıda yazmıyor yardımcı olabilir misiniz?
1632504996102.png

Evet hocam eminim, A52 fiyatındaki cihazlara kanun gereği 3 taksitten fazla yapılamıyor.

Bende anlamadım kablolar arasındaki farkı.
Hocam galiba samsungun uzun kablosu yok resmi olarak kutunun içinden çıkan az geldide uzunluğu neyse idare edeceğiz artık sadece 25W adaptör alsam o kablo ile şarj edebilirmiyim 25W hızında ekstra kablo almadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı