3000-4000 TL laptop önerisi

Bütçe
3000-4000
Benim önerdiğim ürün 1080P panelli diğeri 768P, oyun falan oynamayacaksa ki zaten ürünler ona çok müsait değil fazladan 4 GB RAM'in çok gereği yok, 8 GB gayet yeterli. @TheBigLemonHD paylaştığın ürünün işlemcisi ile benim paylaştığım arasında bir nesil fark var, performans olarak pek fark yok. Diğer taraftan günlük kullanım için bile 4 GB RAM çok az. Bugün telefonlar bile daha fazlası ile geliyor.

Hocam konuda oyun oynanmayacak olarak belirtilmiş günlük kullanım için 4 GB RAM'in yeterli olacağını düşündüm.

Birkaç Chrome sekmesi, bir program açtığın zaman RAM sınıra dayanır. Oyun oynayacak olsa senin önerdiğin sistemdeki işlemcinin içindeki grafik birimi daha iyi olduğu için onu al, sonradan RAM ekle derdim. 11. nesil grafik performansı olarak önde.

Birkaç Chrome sekmesi, bir program açtığın zaman RAM sınıra dayanır. Oyun oynayacak olsa senin önerdiğin sistemdeki işlemcinin içindeki grafik birimi daha iyi olduğu için onu al, sonradan RAM ekle derdim. 11. nesil grafik performansı olarak önde.

Hocam o fiyata da 8 GB RAM'li laptop bulmak ta kolay değil geçenlerde ben de 3200U 8 GB bir Acer aldım. Ertesi gün satışa kapandı kapanmasa onu önerecekim güzel laptoptu.

@TheBigLemonHD'nin paylaşmış olduğu cihaza RAM takviyesi yapmak mümkünmüş. Eğer bu işlem yormayacaksa ve ucundan kıyısından oyun da oynar arkadaşım diyorsan o ürün de düşünülebilir.

İki kez Acer dizüstü bilgisayar kullandım hiç üzmediler beni, bir tanesini 7 sene sonra aldığım fiyata sattım üstelik.

Hocam son olarak buna 4gb ram eklemeye karar verdik de mi kafam karıştı
@TheBigLemonHD'nin paylaşmış olduğu cihaza RAM takviyesi yapmak mümkünmüş. Eğer bu işlem yormayacaksa ve ucundan kıyısından oyun da oynar arkadaşım diyorsan o ürün de düşünülebilir.

İki kez Acer dizüstü bilgisayar kullandım hiç üzmediler beni, bir tanesini 7 sene sonra aldığım fiyata sattım üstelik.

Geri
Yukarı