3000-4000 TL sistem toplama tavsiyesi

Bütçe
4000

OguzhanAkll

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem bu limittedir. Güncel bir sistem toplar mısınız veyahut önerebiliceğiniz toplanmış güzel bir bilgisayar var mıdır? Genellikle oyun amaçlı kullanacağım. Sadece kasa yeterli olur monitör, klavye, mouse vb. şeyleri sistemi aldıktan sonra halledilirim.
Bir diğer merak ettiğim İtopya'daki;
Ürün kodu: Teknozone hazır toplanmış bu sistem sizce alınır mı?

İlk defa bir sistem toplayacağım ve YouTube'daki yorumlar olsun öneriler olsun bu formda daha iyi yardımcı olunduğunu gördüm. Şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşıma aldık çok memnunuz.
Düzenleme: PSU'yu değiştirdik

Son düzenleme:
Madem ekipmanları daha sonra alacaksanız biraz daha üstüne koyup böyle bir sistem de alınabilir tabii benden başka hocalarımın da mesajlarına bakın derim.

Bütçem bu limittedir. Güncel bir sistem toplar mısınız veyahut önerebiliceğiniz toplanmış güzel bir bilgisayar var mıdır? Genellikle oyun amaçlı kullanacağım. Sadece kasa yeterli olur monitör, klavye, mouse vb. şeyleri sistemi aldıktan sonra halledilirim.
Bir diğer merak ettiğim İtopya'daki;
Ürün kodu: Teknozone hazır toplanmış bu sistem sizce alınır mı?

İlk defa bir sistem toplayacağım ve YouTube'daki yorumlar olsun öneriler olsun bu formda daha iyi yardımcı olunduğunu gördüm. Şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

Teknozone bombazone gibi bir şey. PSU SSD kötü.

Bu sistem çok daha iyi ha 100 daha veremem onu alacağım dersen patlarsa üzülme SSD yok yap SSD önericeğim birazdan gamegaragenin sistemi çok daha iyi Apacer PANTHER AS340/240GB 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Buna bakabilirsin şu an indirimde.

Çöp kasa C4 PSU neden önerdin ki.
Not. Kızgın atanlar İtopya sistemine çöp diyorum niye kızgın atıyorsunuz. @nevtugardic @Haruki Murakami

Son düzenleme:
PSU C4 kasa çöp SSD kronik sorunlu.
Bu sistem çok daha iyi ha 100 daha veremem onu alacağım dersen patlarsa üzülme SSD yok yap SSD önericeğim birazdan gamegaragenin sistemi çok daha iyi.

Evet herkes bu teknozon'a bomba diyor. İlerde elimde patlar diyor teşekkür ederim bu önerdiğin kasa daha güzel. İlerde yükseltmede yapabilirim Allah izin verirse

Bu sistem çok daha iyi ha 100 daha veremem onu alacağım dersen patlarsa üzülme SSD yok yap SSD önericeğim birazdan gamegaragenin sistemi çok daha iyi Apacer PANTHER AS340/240GB 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Not. Kızgın atanlar İtopya sistemine çöp diyorum niye kızgın atıyorsunuz.
Bilerek attım kızgın :D

Geri
Yukarı