3000-4500 arası telefon tavsiyesi

@Shenzhenn hocam, birkaç sorum daha olacak. Umarım kusura bakmazsın :D

Şu an Zenfone 5 kullanıyorum, mikrofon ve hoparlörü maalesef bozuldu. Değiştirme amacıyla alıyorum yeni cihazı da. A52'ye karar vermiştim ancak işlemci bakımında S20 FE'nin çok daha üstün bir cihaz olduğunu gördüm. Bu durum kamerada ve malzeme kalitesinde de devam ediyor.

Telefonda oyun oynamak önceliğim değil, ancak günde 15-20 dakika oynarım sanırım.

Sizce benim için A52 yeterli olur mu? S20 FE SD için zorlamama gerek var mı?

@Shenzhenn hocam, birkaç sorum daha olacak. Umarım kusura bakmazsın :D

Şu an Zenfone 5 kullanıyorum, mikrofon ve hoparlörü maalesef bozuldu. Değiştirme amacıyla alıyorum yeni cihazı da. A52'ye karar vermiştim ancak işlemci bakımında S20 FE'nin çok daha üstün bir cihaz olduğunu gördüm. Bu durum kamerada ve malzeme kalitesinde de devam ediyor.

Telefonda oyun oynamak önceliğim değil, ancak günde 15-20 dakika oynarım sanırım.

Sizce benim için A52 yeterli olur mu? S20 FE SD için zorlamama gerek var mı?
Estağfurullah, ne kusuruna bakacağım?

Aralarında 2.000 TL gibi bir fiyat farkı olacaktır tahminimce, Samsung Galaxy S20 FE'ye kadar zorlamanıza gerek yok, Samsung Galaxy A52 gayet yeterli olacaktır.

Estağfurullah, ne kusuruna bakacağım?

Aralarında 2.000 TL gibi bir fiyat farkı olacaktır tahminimce, Samsung Galaxy S20 FE'ye kadar zorlamanıza gerek yok, Samsung Galaxy A52 gayet yeterli olacaktır.
Teşekkürler. Bu bütçede başka alternatif var mıdır güzel olan? %90 A52 alacağım ama insan bilmek istiyor yine de :D

Maalesef fiyat bandında rakipsiz fakat Samsung A51/52 modelinde kamera problemleri var diye hatırlıyorum (titriyorlardı birçok üründe, teyit ettim doğru hatırlıyormuşum). Ayrıca BHD de servis konusunda aşırı kötü davranıyor iş Samsung olunca. Benim direkt Samsung almama sebebim.

Maalesef fiyat bandında rakipsiz fakat Samsung A52 modelinde kamera problemleri var diye hatırlıyorum. Ayrıca BHD de servis konusunda aşırı kötü davranıyor iş Samsung olunca. Benim direkt Samsung almama sebebim.
Samsung Galaxy A52'de kamera sorunu bulunuyor derken, kaynak atar mısınız?

Bataryaya pek önem vermiyorum, muhtemelen SE'nin bataryası bile bana yeterli olur. M51 hem taşınması zor bir cihaz, o yüzden pek sanmıyorum alacağımı.
A52 kaç sene götürür normal kullanımda?

A52 kaç sene götürür normal kullanımda?

A52 önermem Samsung'ların ömrü bayağı az onun yerine Apple almanı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung Galaxy A52'de kamera sorunu bulunuyor derken, kaynak atar mısınız?

Adem Helvacı'dan duymuştum bu iki modelin sorunlu olduğunu. Kendisi de kullanıyordu fakat A52 ile ilgili bulamadım direkt olarak. Eğer A52 göründüğü gibi şikayetsizse alınabilir. Ha ben olsam yine almazdım. Hater değilim kimse yanlış anlamasın ama 1 yılda kalıcı screen ghosting oluyor neredeyse her modelinde. Hatta bir arkadaşım kutuyu açar açmaz klavyeyi kullandı kurulum için ve o bile kaldı ekranda ghost şekilde.

Adem Helvacı'dan duymuştum bu iki modelin sorunlu olduğunu. Kendisi de kullanıyordu fakat A52 ile ilgili bulamadım direkt olarak.
Şikayeti olmayan cihaz yok zaten, şikayetvar sitesine bakarsanız iPhone 12 için de şikayet bulabilirsiniz.

Ha ben olsam yine almazdım. Hater değilim, kimse yanlış anlamasın ama 1 yılda kalıcı screen ghosting oluyor, neredeyse her modelinde.
Genelleme yapmak yanlış olur, ghost screen hangi cihazda oldu mesela? Samsung'un panelleri gayet kalitelidir, her modelinde öyle bir şey oluyor olsa Samsung falan alan olmaz.

Son düzenleme:
Maalesef fiyat bandında rakipsiz fakat Samsung A51/52 modelinde kamera problemleri var diye hatırlıyorum (titriyorlardı birçok üründe, teyit ettim doğru hatırlıyormuşum). Ayrıca BHD de servis konusunda aşırı kötü davranıyor iş Samsung olunca. Benim direkt Samsung almama sebebim.
Bu kamera sıkıntısı kronikse sıkıntı büyük, birkaç kişide çıktıysa pek sorun olmaz gibi ancak.
A52 önermem Samsung'ların ömrü bayağı az onun yerine Apple almanı öneririm.
Bu bütçede olan tek ürün iPhone SE 2020. Ekranı maalesef çok küçük. Tüm ailem Samsung kullanıyor, pek bir sorun görmedik :D

Realme 7 Pro nasıl olur karşısında? Veya Realme 8 Pro? Biraz tırstım :D

Geri
Yukarı