3000-4500 arası telefon tavsiyesi

Bu kamera sıkıntısı kronikse sıkıntı büyük, birkaç kişide çıktıysa pek sorun olmaz gibi ancak.

Bu bütçede olan tek ürün iPhone SE 2020. Ekranı maalesef çok küçük. Tüm ailem Samsung kullanıyor, pek bir sorun görmedik :D

Realme 7 Pro nasıl olur karşısında? Veya Realme 8 Pro? Biraz tırstım :D
Realme yerine Xiaomi al bence.

Genelleme yapmak yanlış olur, ghost screen hangi cihazda oldu mesela? Samsung'un panelleri gayet kalitelidir, her modelinde öyle bir şey oluyor olsa Samsung falan alan olmaz.
Note 8, S20, J7 Prime, E5, S6 Edge, A72.
Şikayeti olmayan cihaz yok zaten, şikayetvar sitesine bakarsanız iPhone 12 için de şikayet bulabilirsiniz.
Haklısınız o yüzden zaten şöyle dedim:
Eğer A52 göründüğü gibi şikayetsizse alınabilir.

Note 8, S20, J7 Prime, E5, S6 Edge, A72.

Haklısınız o yüzden zaten şöyle dedim:
Samsung Galaxy A72 çıkalı daha bir yıl bile olmadı. Kronik olarak ekran sorunu falan olsaydı haberleri yapıldırdı zaten. Samsung Galaxy J7 Prime kendim de kullanıyorum, herhangi bir sorun ile karşılaşmadım şu ana kadar. Söylemiş olduğunuz hiçbir cihaz kronik sorunlu değil diye biliyorum, böyle bir şey varsa da kaynak belirtmeniz gerekiyor.

kaynak belirtmeniz gerekiyor.
Gözlerim.

Sizinle tartışmayacağım. Ben şahsen zamanında kendi telefonumu bile önermedim (P20 lite) iki arkadaşımda 1-3 ayda ghosting ve yanık çıktığı için.

Etrafımda o markayı kullanan kim varsa böyle sorunlarla uğraştılar ayrıca BDH her halta su teması diyor. Kanıtlayanabilene aşk olsun. THH de bir şey diyemiyor. Bilir kişiler pek incelemiyorlar "su teması" etiketi yemiş anakart veya componentleri.

Gözlerim.

Sizinle tartışmayacağım. Ben şahsen zamanında kendi telefonumu bile önermedim (P20 lite), iki arkadaşımda 1-3 ayda ghosting ve yanık çıktığı için.
Hater değilim, kimse yanlış anlamasın ama 1 yılda kalıcı screen ghosting oluyor, neredeyse her modelinde.
Böyle büyük bir sözde bulunuyorsanız kaynak da belirtmeniz gerekiyor.

Böyle büyük bir sözde bulunuyorsanız kaynak da belirtmeniz gerekiyor.
Gözlerim dedim ya? Daha da uzatıp laf kalabalığı yapmayacağım. Konu sahibi sevdiğim birisi olmasa burada fikir alışverişi yapmayı çok isterdim.

A52 güzel model, bozulmadığı veya ayıplı çıkmadığı sürece.

Yeni konular

Geri
Yukarı