3000-6000 TL telefon önerisi

Bütçe
3000-6000 TL

GAnJi69

Centipat
Merhaba kendime yeni bir telefon bakıyorum piyasası hakkındaki bilgim çok az. Telefonda çok fazla vakit harcamam. Bazen oyun oynadığım oluyor ama çok az. Genellikle müzik dinliyorum, ve ara sıra video ve film izliyorum (YouTube Netflix vs.). Çok ısınmaması ve şarjının biraz dayanabilmesi güzel olur. Kamerası biraz iyi olabilirse güzel olur. Ama bu faktörler esnetilebilir, en önemlisi uzun ömürlü olması. Çok nadiren telefon değiştiririm (elimde 6 senelik iPhone 6 var).

Fiyat aralığını geniş tuttum çünkü düşük bütçedeki bir güzel F/P ürünü varsa alabilirim. Kısaca uzun süre idare edecek bir F/P ürünü istiyorum diyebilirim.

Son düzenleme:
Merhaba kendime yeni bir telefon bakıyorum piyasası hakkındaki bilgim çok az. Telefonda çok fazla vakit harcamam. Bazen oyun oynadığım oluyor ama çok az. Genellikle müzik dinliyorum, ve ara sıra video ve film izliyorum (YouTube Netflix vs.). Çok ısınmaması ve şarjının biraz dayanabilmesi güzel olur. Kamerası biraz iyi olabilirse güzel olur. Ama bu faktörler esnetilebilir, en önemlisi uzun ömürlü olması. Çok nadiren telefon değiştiririm (elimde 6 senelik iPhone 6 var).

Fiyat aralığını geniş tuttum çünkü düşük bütçedeki bir güzel F/P ürünü varsa alabilirim. Kısaca uzun süre idare edecek bir F/P ürünü istiyorum diyebilirim.

Samsung A33 en ideal cihaz eğer iOS istiyorsanız ikinci ele yönelin.

Peki daha düşük bütçe için bir öneriniz var mıdır? 3000 - 4000 TL arası mesela? Ben genelde farklı bütçelerde seçenekleri belirleyip öyle karar alırım da, eğer yardımcı olabilirseniz çok güzel olur.

Her zaman bütçenin en son sınırından öneriyorum çünkü fiyat düştükçe isteklerinizi karşılayamayabilir.

Gene iPhone kullanmak istiyorsan iPhone 8 falan alabilirsin fiyat performans değil ama hem performans olarak çoğu 6000 TL'nin üstünde olan Android telefonlardan daha iyi bir performans veriyor hem de uzun ömürlü bir telefon yani aslında iPhone 8 ede fiyat performans ürünü diyebiliriz.

Geri
Yukarı