3000 dolar laptop önerisi

Bütçe
3000$

milkshakee

Centipat
Daha fazla  
Ben yurt dışında yasiyorum. yakında Türkiye'ye donecegim. 2-3 bin dolar bandinda alabilecegim beni pişman etmeyecek en iyi laptop ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla hocam o bütçese üzen laptop olmaz zaten. Bizim burda 20.000₺ ye satılan laptoplar oralarda 1200-1300$ hoşuna gideni al derim.

ROG STRIX'in AMD ekran kartlı modeli fazlasıyla sorunlu. Lütfen araştırmadan, fiyata bakarak insanları yanlış yönlendirmeyin.

Ben YouTube incelemelerinde bir sıkıntı görmedim sıcaklık ve sürücü problemi vardı biraz düzeltilmiştir diye tahmin ettim AMD laptop tarafında demek ki hala sıkıntılı kaldırdım linki.

Ben YouTube incelemelerinde bir sıkıntı görmedim sıcaklık ve sürücü problemi vardı biraz düzeltilmiştir diye tahmin ettim AMD laptop tarafında demek ki hala sıkıntılı kaldırdım linki.
Maalesef sorunları sanırım kronik. Artık üretmiyorlar zaten yanlış bilmiyorsam. Yani onu alacağına zaten 3070'li versiyonunu almak daha mantıklı olur sizinde paylaştığınız.

Pek bilgim olmadigindan soruyorum kusura bakmayin ama AMD serisi Gaming için iyi değil diye düşünüyorum.
Kore'de yaşıyorum Samsung'un ana Vatan'ı, uzun yillardir Samsung kullanıyorum bence Samsung'un sadece telefonlari kullanilabilir gibi Aero serisi onermissiniz ama ne kadar kalitelidir, mining yapmayacagim ama laptopta olsa en ufak donma bile olsa o cihaz kirarim 😅
GE76 Raider sizin için çok güzel bir seçenek.

DDR4 gozukuyor ama ben yanlış urunemi baktim?

Ben yanlış urunemi bakiyorum acaba MSI GE76 DDR4 gozukuyor dogru mudur?

Son düzenleme:
Pek bilgim olmadigindan soruyorum kusura bakmayin ama AMD serisi Gaming için iyi değil diye düşünüyorum.
Kore'de yaşıyorum Samsung'un ana Vatan'ı, uzun yillardir Samsung kullanıyorum bence Samsung'un sadece telefonlari kullanilabilir gibi Aero serisi onermissiniz ama ne kadar kalitelidir, mining yapmayacagim ama laptopta olsa en ufak donma bile olsa o cihaz kirarim 😅

DDR4 gozukuyor ama ben yanlış urunemi baktim?

Ben yanlış urunemi bakiyorum acaba MSI GE76 DDR4 gozukuyor dogru mudur?
DDR4 derken RAM'dan bahsediyorsanız evet çünkü DDR5 daha masaüstünde düzgünce yok. Laptoplara gelmesine daha çok var.

Yeni konular

Geri
Yukarı