3000 lira altı telefon tavsiyesi

Hangisi?

• Samsung A8 2018

• Xiaomi Red Mi Note 5

• Huawei P20 lite

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Honor play işlemci harici iyi bir telefon değil, lite serisi desen tamamen parasını hak etmiyor. 3050 tl çıkabilirseniz lg v30+ alın.
Nasıl? P20 Pro'daki GPU var, GPU Turbo'da var. Bence gayet iyi, tasarımdan da ödün verilmemiş, fiyatı da gayet iyi. LG'den korkuyorum, G4'deki sorunlar falan bizim aileden hiç kimse LG almamıştır üstelik, bilemiyorum.
Honor Play performans odaklı bir telefon yani iyi bir kamera bekliyorsan telefondan alma derim.
Yok hocam kamera önemli değil benim için, aşırı gezmem, gezsem de fotoğraf çekmem.

Nasıl? P20 Pro'daki GPU var, GPU Turbo'da var. Bence gayet iyi, tasarımdan da ödün verilmemiş, fiyatı da gayet iyi. LG'den korkuyorum, G4'deki sorunlar falan bizim aileden hiç kimse LG almamıştır üstelik, bilemiyorum.

Yok hocam kamera önemli değil benim için, aşırı gezmem, gezsem de fotoğraf çekmem.
LG V30+ kronik sorunu olmayan cihaz sıkıntı etmeyin. Honor içinse zaten belirttim tasarım ve işlemci harici kamera,suya ve toza karşı dayanıklılık bakımından kötü bir cihaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı