3000 liraya ekran kartı önerisi

cxnt

Yoctopat
Daha fazla  
Elimde 3000TL var. Bunu oyun oynamak için ekran kartı alacağım. Bana ekran kartı önerilerinde bulunur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır mı ikinci el mi almayı düşünüyorsunuz, önce bunu belirtin. Şahsi tavsiyem ikinci el, güzel bir ekran kartı almanızdır. Çünkü bu fiyatlarda sıfır alacağınız bir kart, çok da kaliteli birşey olmaz. Sisteminizi bilmediğim için, kart öneremiyorum.

Hocam Benim sisteme bir kart önerebiliyor musunuz? Bütçem 6750 TL

Hocam Benim sisteme bir kart önerebiliyor musunuz? Bütçem 6750 TL
Bence işlemciyi satıp i5-11600KF ile değiştirip PCI-e desteğini tam alsanız daha iyi olur.
Bu sayede bütçeniz de biraz daha artabilir.
Asus Dual RX 6700 XT OC Vatan'da uygun ve Asus'un geri ödeme kampanyası ile 1.750 TL'sini geri alıyorsunuz. Gerçi bu kampanyanın son haftasına girildi. Geçici olarak bütçe takviyesi iyi olur bu ekran kartı için.

Bence işlemciyi satıp i5-11600KF ile değiştirip PCI-e desteğini tam alsanız daha iyi olur.
Bu sayede bütçeniz de biraz daha artabilir.
Asus Dual RX 6700 XT OC Vatan'da uygun ve Asus'un geri ödeme kampanyası ile 1.750 TL'sini geri alıyorsunuz. Gerçi bu kampanyanın son haftasına girildi. Geçici olarak bütçe takviyesi iyi olur bu ekran kartı için.
Yanıtın için teşekkürler. AMD düşünmüyorum. NVDIA olsun istiyorum.

İkinci el düşünürseniz ve İzmir'deyseniz temiz bir MSI GTX 1080 Gaming X var elimde.
Daha termal macunu bile değişmedi.
İzmir'de değilim. 2 El düşünmüyorum. Aşağıdaki linkte belirtilen kartı satın alacağım. Beni 2-3 sene idare etsin. Sonra 11 nesil işlemci ve Ekran kartı değişimi yaparım diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı