3000. Mesajıma özel video konusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Blacksidemre hayırlı olsun hocam. Devamını bekliyoruz. @Sylveon hocama bakmayın. Kendisi kötümser bir insan. Bu konuları eleştirir. Fakat geride kalmaz. Hep beğeni kasar. Bana kızabilir. Fakat doğru söylüyorum. Hep yaptığı şey. İnkar edemez.

Bak bu forum bir server gibi bir şey. Bu server 'ı ayakta tutan şey bir sürü GB RAM, ekran kartı ve işlemcidir. Yani demek istediğim bu forumun yükünü senin omzuna yüklemiyorlar. Laf attığın konu sahibi @Blacksidemre bir sürü oyun incelemesi yapan birisi. Şimdi diyeceksin "ğE ğaBeY mEğeNi gAsMaK eÇiN yApIyOr." diyeceksin ama o adam bir sürü oyun incelemesi yaptı. Onun da keyfine göre konu açması hakkı değil mi?
İsteyen istediğini der hocam. Artık hakkımda ne düşünüldüğünü ne de biliyorum. Bilgisayar toplama kategorisinde mesaj kasarsan katkıda bulunmuş oluyorsun nasıl olsa.

Çok gördüm. Genelde hep kötümser. Eleştirir. Hayırlı olsun demez.

Eleştiri ayrı bir durum. Burada arkadaşım bir konu açmış. Kalkıp beğeni kasmak için diyor. Mesaj yazmak zorunda değil. Sonuçta konu onaylanmış.

Eleştiri ayrı bir durum. Burada arkadaşım bir konu açmış. Kalkıp beğeni kasmak için diyor. Mesaj yazmak zorunda değil. Sonuçta konu onaylanmış.
Ya yok hocam ya. Harbiden benim gibi "boş" bir üyeyi savunmayın.
Amaç az çok belli oluyor, onaylanmayınca "neden onaylanmadı" diye konu açılıyor hocam.
Beğeni kasıyorum dediğim zaman memnun olacak mısınız?

Konunun onaylanması başta sıkıntı zaten? Mesajımı bulursam atarım ama @24099 moderatör olduğu zaman veya @MF bu tarz konuların açılmacayğı hakkında bilgilendirme yapmış olması gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı