3000₺ monitör tavsiyesi

skyyy

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 1.5 - 2 ay sonra bir sistem toplayacağım ve monitör 3000₺ bütçem kalıyor. HZ değeri yüksek güzel bir monitör önerebilir misiniz? (Günde yaklaşık 7-8 saat CS:GO oynuyorum.) (24inch veya 25inch olması tercihimdir.)

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 1.5 - 2 ay sonra bir sistem toplayacağım ve monitör 3000₺ bütçem kalıyor. HZ değeri yüksek güzel bir monitör önerebilir misiniz? (Günde yaklaşık 7-8 saat CS:GO oynuyorum.)
Toplayacağın sistemi yazar mısın? Ona göre 2K ya da FHD monitör önerisi yapıcağım

Sistemini yazar mısın? Ona göre 2K ya da FHD monitör önerisi yapıcağım
Sistemi daha almadım ama büyük ihtimalle I9 10900K 1660 Super gibi bir sistem yada I5 10600K 2060 Super alacağım. 2K tercihim değildir, benim için önemli olan HZ değeri ve 24 veya 25 inch olmasıdır.

Az daha arttırırsan mükemmel.
Aslında bu monitörüde düşündüm, ama bazı arkadaşlar günde 7-8 saat CS:GO oynadığım için TN panel almamı tavsiye ediyorlar. Sizcede öyle yapmalı mıyım?
Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol En ucuz bunu buldum VA panel 4 MS farkı zaten fark edemezsin, çoğu monitör gerçek 1 MS vermiyor zaten.
Hocam öneriniz için teşekkürler, ama 27 inch ve curved olmasından tercihim değildir.

Aslında bu monitörüde düşündüm, ama bazı arkadaşlar günde 7-8 saat CS:GO oynadığım için TN panel almamı tavsiye ediyorlar. Sizcede öyle yapmalı mıyım?
Aslında G-SYNC de düşünebilirsin.
Arkadaşın önerdiği bu monitör güzel. IPS panel olması da bir artı oluyor. 7-8 saat oynadığın zaman TN panel ile ne farkı oluyor ki?
Ekleme: ASUS TUF VG259QM'de G-SYNC de bulunuyormuş. Bence fiyatı da çok uygun.

Geri
Yukarı