3000 TL 2K 144 HZ monitör tavsiyesi

Haklısınız ama ben bu monitörü sadece oyun için almak istiyorum 2. monitörü alacağım zaten film izlemek internette gezinmek için.

Günlük kullanım için ikinci monitör düşünceniz varsa TN panel alınabilir. Ben şahsen MSI MAG241C modelinde ghosting fark etmesem de görebilen hassas gözler var. Eğer sizin de gözünüz bu konuda hassas ise hızlı bir TN panel almanız gerekiyor oyun için.

Gerçek 1ms mi istiyorsunuz?
Eğer öyleyse kavisli monitörler gerçek 1ms değil. TN panel bir monitör alırsanız daha mantıklı olur.
Hocam bunu bende dün dedim fakat arkadaş 1Ms ile 5Ms arasında çok büyük bir fark zannetmekte.
Monitör alacaksanız ekteki fotoğraftaki görüntü kalitesine göre seçiniz. @Silinen üye

Dosya Ekleri

• IMG_20190926_083828.jpg
    IMG_20190926_083828.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 46
Hocam bunu bende dün dedim fakat arkadaş 1Ms ile 5Ms arasında çok büyük bir fark zannetmekte.
Monitör alacaksanız ekteki fotoğraftaki görüntü kalitesine göre seçiniz. @Silinen üye

Zaten 1ms ile 5ms gecikme süresi farkı değil önemli olan. Tepkime süresi ile Ghosting problemi doğru orantılı olur. Asıl problem bu.

Pardon 2k imiş yalnış bakmışım düşüneceğim seçeneklerimin arasında yer verdim.

Tavsiyenizi bekliyorum.

Ben şahsen su monitörü veya bu monitörü alın demeyi sevmiyorum. Hangi panel tipleri kimlere daha uygun en azından onu dile getirmeye çalışıyorum. Siz kendinize hangi tipin daha uygun olduğuna karar verin oradan sonrası hangi markayı daha çok beğeniyorsanız onu tercih edin.

Ben şahsen su monitörü veya bu monitörü alın demeyi sevmiyorum. Hangi panel tipleri kimlere daha uygun en azından onu dile getirmeye çalışıyorum. Siz kendinize hangi tipin daha uygun olduğuna karar verin oradan sonrası hangi markayı daha çok beğeniyorsanız onu tercih edin.
Yani marka model veyahut panel farketmiyor benim için bütçeyi aşmasın çok fazla, işimi görsün yeter.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı