3000 TL 2K 144Hz monitör önerisi

Selam C27HG70 Öneririm ben kullanıyorum tam bir fiyat performans ürünü 3 4 gün öncesi 2700 2800 ler de idi dolar kurundan mı yoksa stoklar mı azaldı bilmiyorum şu an çok pahalı 4350 tl ye fırlamış aceleniz yoksa bu ürünü gönül rahatlığı ile ala bilirsiniz.

31.5 inc ile büyük bir monitör istiyorsan:

nispeten daha küçük ama kavisli:

hem büyük hem kavisli:

Bu listeye göz atın. En ucuz olan 2100 lira Samsung VA panel. 3500 liraya kadar olanlar da geneli TN ve VA. Arada 31.5" olanlar var onlarda IPS olanlar olabilir

Selam C27HG70 öneririm ben kullanıyorum tam bir fiyat performans ürünü 3 4 gün öncesi 2700 2800'ler de idi dolar kurundan mı yoksa stoklar mı azaldı bilmiyorum şu an çok pahalı 4350 TL'ye fırlamış aceleniz yoksa bu ürünü gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Merhaba link atar mısınız bulamadımda.
Ben de aldım aynısından bugün geldi. Güzel duruyor.

Merhaba bu model G-Sync'de destekliyor mu?
31.5 Inc ile büyük bir monitör istiyorsan:

Nispeten daha küçük ama kavisli:

Hem büyük hem kavisli:

Attığınız 27 Inc AOC'yi beğendim ama bunun aynısının düz paneli yok mu kavisli pek sevemedim. Bir de bu FreeSync'ler G-Sync'de destekliyor mu?

Bu listeye göz atın. En ucuz olan 2100 lira Samsung VA panel. 3500 liraya kadar olanlar da geneli TN ve VA. Arada 31.5" olanlar var onlarda IPS olanlar olabilir.

Oyunlarda genelde VA tercih ediliyor diyorlar. Ama sizce IPS mi bakılmalı?

Merhaba link atar mısınız bulamadımda.

Merhaba bu model G-Sync'de destekliyor mu?

Attığınız 27 Inc AOC'yi beğendim ama bunun aynısının düz paneli yok mu kavisli pek sevemedim. Bir de bu FreeSync'ler G-Sync'de destekliyor mu?

Şahsen CHG70 önermem. Yatay çizgi problemi olabiliyor. Sizin linkini attığınız monitör de Freesync var fakat 1000 serisi ve üzeri Nvidia kartlar ile GSYNC kullanabilirsiniz. Ancak uyumluluk konusunda bir garantisi yok. Ve genel olarak renklerin solgunluğundan şikayetçi satın alanlar, ben de onlardan biriyim ayrıca. Alıp beğenmeyip iade ettim bu monitörü.

Şahsen CHG70 önermem. Yatay çizgi problemi olabiliyor. Sizin linkini attığınız monitör de Freesync var fakat 1000 serisi ve üzeri Nvidia kartlar ile GSYNC kullanabilirsiniz. Ancak uyumluluk konusunda bir garantisi yok. Ve genel olarak renklerin solgunluğundan şikayetçi satın alanlar, ben de onlardan biriyim ayrıca. Alıp beğenmeyip iade ettim bu monitörü.

bu nasıl sizce

Geri
Yukarı